Головна » 2018 » Травень » 24 » Поїздка до інтерактивно-етнографічного музею «Хутір Савки», село Нові Петрівці на Київщині.
11:41
Поїздка до інтерактивно-етнографічного музею «Хутір Савки», село Нові Петрівці на Київщині.

20 травня вихованці ЗХК «Фітодизайн» (керівник Л.Б.Петренко) та ЗХК «Фантазія» (керівник О.В.Дідик) Ніжинського БДЮ, що функціонують на базі ЗОШ № 15, у супроводі їх батьків та педагогів відвідали інтерактивний етнографічний музей «Хутір Савки», що в селі Нові Петрівці на Київщині.
Окрім сили-силенної позитиву й радісних емоцій, діти отримали під час майстер-класів ще й практичні навички з ткацтва, ковальства, торгівлі, балістики, квітникарства, садівництва, городництва, народного розпису, бондарства, млинарства, гутництва тощо.
А про участь в інтерактивній грі «Як козаки на бусурмана ходили» та про смак власноруч звареного запашного козацького куліша й пирогів з маком, спечених зі самостійно намеленого борошна, діти ніколи не забудуть.
Друга зупинка екскурсійної подорожі відбулась в Національному парку «Межигір’я», де діти  відчули на практиці, наскільки небезпечним може бути слово «корупція».

 

Переглядів: 164 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar