Головна » 2016 » Травень » 6 » Подвигу жити у віках
11:40
Подвигу жити у віках

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. І ми, учні та вчителі ЗОШ  І – ІІІ ст.№14, у цей день Великої Перемоги ідемо до братських могил Конотопського парку, щоб вшанувати пам'ять  тих, хто подарував нам мирне небо над головою. 

5 травня був проведений мітинг з нагоди 71-ї річниці Перемоги у Другій Світовій війні, присвячений  пам'яті людей, що пішли назавжди і пам'яті тих, хто живий сьогодні, хто вистояв і переміг!

Зі словами привітань виступили  Бабенко Олександр Павлович, член Президії  Ради ветеранів, Кучеровська Наталія Миколаївна, представник виконавчого комітету Ніжинської міської ради та учні школи, а пісня «Червоні маки» у виконанні Ікальчик Яни, зворушила серця присутніх. Світлу пам'ять полеглих у роки війни було вшановано хвилиною мовчання. До обеліска представниками громадськості та мешканцями міста на знак глибокої шани та вічної пам’яті, були покладені вінки та квіти.

Директор ЗОШ №14 Бублик Т.В.

 

 

 

Переглядів: 286 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar