Головна » 2016 » Травень » 17 » Підсумкове звітне заняття Ліги старшокласників м.Ніжина
10:05
Підсумкове звітне заняття Ліги старшокласників м.Ніжина

12 травня 2016 року В Ніжинському Будинку дітей та юнацтва відбулось підсумкове звітне заняття Ліги старшокласників м.Ніжина, вихованців гуртка "Орієнтир" (координатор Тимченко А.В.), на якому були присутні представники осередків учнівського самоврядування ЗНЗ міста, заступник директора з ВР ЗОШ №2 та педагоги-організатори ЗОШ №1, 12, 13 та гімназії №3. Зустріч розпочали з приємностей - директор закладу Забродська І.М. вручила найактивнішим учасникам Ліги старшокласників подяки за свідому громадянську позицію, небайдужість до соціально зорієнтованої діяльності Ліги та особистий внесок у реалізацію молодіжної політики міста, серед них - Бублик Юлія (ЗОШ№2), Бочковська Анна (ЗОШ№4), Котельницька Євгенія (ЗОШ №10), Бутенко Світлана та Стрілко Каріна (ЗОШ №15), Ващенко Тетяна (ЗОШ №17) та Черненко Владислава (міський ліцей). Також активісти отримали сувеніри на пам'ять. 

 

Після урочистої частини розпочалась грунтовна звітна робота про діяльність учнівського самоврядування шкіл за 2015-2016 н.р. Ліга старшокласників також прозвітувалась про хід реалізації довгострокового проекту "Молодь діє", включеного Ніжинською міською радою до програми молодіжної політики міста. А також всі присутні були ознайомлені з ходом реалізації грантового проекту соціальної дії "Молодь діє - місто радіє!". підтриманого Британською радою в рамках програми "Активні громадяни". 
Ну і звичайно - розпланували останній місяць активного для нас навчального року і з гарним настроєм та відчуттям виконаного обов'язку завершили зустріч приємним фото на згадку.
То ж попереду ще дуже багато роботи. Розслаблятись ще не час. Працюємо, як справжні Активні Громадяни.

 

Директор БДЮ              І.М.Забродська

Переглядів: 359 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar