16:56
Підсумки державної атестації КДЮСШ

15 днів тривала державна атестація Ніжинської комплексної дитячо- юнацької спортивної школи Ніжинської міської ради Чернігівської області ( директор Полтавцев С.А.). При підведенні підсумків кожний член атестаційної комісії мав змогу висловити свою думку. Особлива увага зверталася на співпрацю батьків та тренерів.
Співпраця тренерсько- викладацького складу та батьків закладу спрямована на покращення й зміцнення матеріально-технічної бази, необхідної для створення сучасних умов, у яких закладається фундамент творчої, соціально значимої та фізично розвиненої особистості. Батьківським комітетом закладу виділяються кошти на поновлення матеріальної бази та забезпечення потреб навчально-виховного процесу. Батьки з розумінням ставляться та охоче долучаються до вирішення проблем забезпечення життєдіяльності закладу, бо на власні очі бачать користь від їх внесків. Впевненості у раціональному використанні батьківських коштів додає чітке дотримання непохитних принципів – добровільність, помірність, прозорість, відкритість, доцільність, обліковість. Та необхідно інформацію про надходження й використання коштів розміщувати на сайті закладу.

При проведенні анкетуваня батьки позитивно оцінили участь вихованців у змаганнях, масових заходах; усіх батьків задовольняє потреба щодо одержання дітьми позашкільної освіти. На запитання « Добровільні внески - це пропозиція батьків чи педагогів?» - тільки двоє дали відповідь: « Не знаю ».
Серед пропозицій, які б внесли покращення для роботи закладу, зазначені:
-потреба у збільшенні фінансування закладу;
-зміцнення матеріально- технічної бази;
-побудова нового приміщення для КДЮСШ.

 

Переглядів: 430 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar