Головна » 2016 » Червень » 2 » Перемога Ніжинської ЗОШ №15
15:25
Перемога Ніжинської ЗОШ №15

За підтримки обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у Чернігові проходив обласний тур Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів  «Старти надій - 2016».

За звання найспритніших та найвитриваліших спортсменів у фінальній частині обласного туру змагались 6 команд: Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15,школи  Бобровицького району, Чернігівського району, м.Остер Козелецького району та   Щорської загальноосвітньої школи.

Програма змагань була насичено і передбачала біг на 60 метрів, біг на 800 метрів (дівчата), біг на 1000 метрів (хлопці), естафету, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність та піднімання тулуба  в сід за 1 хв. тощо.

У запеклій боротьбі перемогу здобула команда Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15, (керівники Шмаровоз С.П., Ремез Ф.Д., директор Павлюченко Т.М.).

Переможців привітали та вручили почесні дипломи й кубки начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Скрипченко і відповідальний секретар Чернігівського обласного осередку НОК України Ніна Лемеш.

Наразі представники Ніжинської команди готуватимуться до фіналу, який пройде у вересні у визначеному Міністерства освіти і науки місті.

Бажаємо перемоги нашій команді на Всеукраїнському рівні.

Переглядів: 294 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar