Головна » 2019 » Липень » 1 » Педагоги ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 узяли участь у Всеукраїнській конференції Програми «Демократична школа»
12:41
Педагоги ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 узяли участь у Всеукраїнській конференції Програми «Демократична школа»

   25–26 червня 2019 року делегація вчителів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17  у складі: Власенко Л.В., Шепетун А.І., Кононець Н.І. – взяли участь у Всеукраїнській конференції Програми "Демократична школа" (м. Київ). Під час конференції шкільна делегація представляла досвід роботи за 2018-2019 н.р. у компоненті Програми з наскрізного розвитку та оцінювання громадянських компетентностей у середній школі, який розроблений у тісній співпраці з фахівцями, що працювали над освітніми стандартами Нової української школи.

         Працювали плідно в тематичних групах "Партнерство з батьками", "Партнерство з громадою", "Розвиток громадянських компетентностей: формувальне оцінювання", "Як забезпечити сталу демократію в школі?",

"Компетентна школа: минуле, сучасне та виклики майбутнього". Ділились досвідом із делегаціями вчителів Польщі, Норвегії, Словаччини та 48 школами України, які працюють у третій хвилі Програми "Демократична школа".

             За результатами 2018-2019 н.р. педагогічний колектив Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 успішно завершив перший етап діяльності у реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою "Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти" у 2018-2021 роках".  Сертифікати отримали весь педагогічний колектив та 20 учителів, які впроваджували уже апробовані та створювали власні вправи з формування громадянських компетентностей у 5-9 класах.

 

Власенко Л.В., заступник директора з НВР

 

Переглядів: 31 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar