Головна » 2016 » Травень » 23 » Пам’ятаємо завжди
12:09
Пам’ятаємо завжди

19 травня 2016 року мало бути відзначено День народження Шепелюка Олексія Борисовича - випускника Ніжинської гімназії №3 1994 року випуску. На превеликий жаль не дожив він до цього дня, адже24 серпня 2014 року під час бойових дій у ході АТО, захищаючи цілісність та незалежність нашої держави, Олексій Шепелюк героїчно загинув у бою під містом Іловайськ Донецької області. Тільки світлі спогади, гарні слова вчителів, близьких, однокласників про нього. Беззаперечна чесність і прямолінійність, офіцерська честь і професіоналізм вирізняють цю людину. Гарне оволодіння програмовим матеріалом дало йому змогу у 1994-1998 роках навчатися у Харківському військовому університеті.

Кадровий військовий, офіцер, майор, командир зенітно-ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 51 Окремої гвардійської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил Міністерства міста Володимир-Волинського України.

              Нерідко в небесній височині можна побачити, як раптово, немов одірвавшись, падає зоря і згорає блискавично, не встигнувши долетіти до землі. Падаюча зірка – це раптово обірване чиєсь життя. Так і зірка Олексія спалахнула на життєвому небокраї і раптово згасла. Відійшовши в неповні 39 років  за межу вічності, він залишив по собі вагомий спадок, так і не доспівавши, не долюбивши…

            19 травня - у День народження нашого загиблого випускника - Шепелюка Олексія,  учні підшефного 6-б класу та інші гімназисти поклали квіти пам’яті до меморіальних дошок, вшанували пам’ять хвилиною мовчання. А 20 травня до учнів 6-б класу завітала його дружина – Марина Олександрівна, поділилася спогадами, розповіла про шкільні та юнацькі роки, кохання, і, найголовніше що було у Олексія, - улюблених п’ятеро дітей. Залишилася сама… Не може повірити, що вже ніколи не обійме, не приголубить, не поцілує… А на руках діти – «мал мала менше», і тільки добра згадка про чудового батька, справжнього чоловіка, вірного коханого.

            Таким він був, таким він є, таким він залишиться навіки.

Барбашина О.В., заступник директора з виховної роботи

 

Переглядів: 331 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar