Головна » 2016 » Вересень » 26 » Пам’ять про випускника школи Макідона В.М.
09:21
Пам’ять про випускника школи Макідона В.М.

Пам’ять про випускника школи Макідона В.М.

 Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 відбувся захід з нагоди річниці загибелі випускника школи  Макідона В.М. в зоні антитерористичної операції за цілісність та незалежність України. Вшанувати пам’ять загиблого воїна-випускника школи прийшла дружина героя –      Макідона Віктора Михайловича, його близькі, рідні, учителі та учні навчального закладу. Під час проведення виховного заходу  згадали, що далекого 1984 року поріг Ніжинської загальноосвітньої школи №15 переступив допитливий підліток, який перебував у стінах нашого закладу 1 рік. Віктор був комунікабельним та товариським, вічливим учнем, займався боксом, любив тварин. Мав улюблене хоббі – рибальство.  Віктор Михайлович не зміг стояти осторонь ситуації яка склалася в рідній Україні. Віддано, добровільно пішов захищати кордони нашої Батьківщини та свято вірив в перемогу. Макідон Віктор Михайлович, боєць підрозділу «Миротворець» героїчно загинув при виконанні службового обов’язку 22 липня 2014 року в м. Слов’янськ Донецької області, віддав власне життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

З нагоди відзначенні річниці загибелі випускника школи Макідона Віктора Михайловича в зоні антитерористичної операції відкрита пам’ятна дошка на класному приміщенні, в якому він навчався.

Низький уклін від педагогів, учнів школи та батьківської громадськості герою та його батькам! Його подвиг – безсмертний, а пам’ять – вічна в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №15, в м. Ніжині, в Україні.

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

Переглядів: 365 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar