Головна » 2019 » Липень » 12 » Пам'ятка безпечної поведінки дітей під час літніх канікул батькам!
11:50
Пам'ятка безпечної поведінки дітей під час літніх канікул батькам!

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності під час літніх канікул.

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані,  сірники сховані у недоступному місці, дотримані всі заходи безпеки при зберіганні вогнепальної зброї.

Не дозволяйте також маленьким дослідникам користуватися петардами, салютами та феєрверками!

Вирушаючи на відпочинок до водойми, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду та не допускайте самовільного відвідування дітьми  річок та озер.

Застережіть дітей від самовільних прогулянок та розваг в аварійних недобудованих будівлях, до залізниць, недобудованих мостів тощо!

Зверніть увагу на дотриманні дітьми  правил дорожнього руху та безпеки на дорогах!

Так,  2 липня  2019 року внаслідок вибуху на дитячому майданчику в селі Пашена Балка на Дніпропетровщині постраждало шестеро дітей.  Внаслідок трагедії постраждалі від вибуху перебувають у дитячій обласній лікарні у Дніпрі. Найменшому постраждалому п»ять років, найстаршому- 16. Двоє хлопчиків перебувають у реанімації в тяжкому стані. У дітей мінно-вибухові травми, проникаючі поранення. Дітей прооперували. Четверо дітей у стані різної тяжкості у травматології з переломами та осколками. Це неприпустимо, коли на смітнику діти знаходять снаряд і граються ним на дитячому майданчику.

 

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

 

 

 

 

 

 

Відділ з питань НС та ЦЗН

Переглядів: 26 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar