08:07
Оздоровлення 2015 розпочато!

Управлінням освіти Ніжинської міської ради розпочато оздоровчо-відпочинковий процес, який охопив 1087 учнів. В День захисту дітей гостинно зустрів І зміну позаміський заклад оздоровлення та відпочинку ім. Я. Батюка

с. Вертіївка. Відпочинкові послуги з 2 червня дітям забезпечують 16 закладів з денним перебуванням, 3 з яких є мовними таборами для учнів 10-х класів.

А 4 червня 20 учнів «Наметового містечка» при ЦТКУМ підуть у туристичні походи, вивчаючи рідний край. В усіх закладах розроблені цікаві «путівки дня», організовано збалансоване харчування. Погода ясними сонячними днями сприяє хорошому та здоровому відпочинку.


Із 2 червня 2015 року в Ніжинській гімназії №3 організовано відпочинок для учнів молодшої школи в таборі «Райдуга» (98 учнів) та таборі праці і відпочинку «Мурашник» з мовною формою роботи (25 учнів). Мовний табір – перший у цьому році заклад, який орієнтується на вивчення іноземних мов - англійської та німецької. Це учні, котрі закінчили 10 клас і за власним бажанням хочуть поглибити свої знання з іноземної мови  .

На урочистому відкритті були представлені цікаві, яскраві та творчі номери, пісні, танці. Глядачі активно аплодували та підтримували юних виконавців. Частину номерів учні виконували зі своїми вожатими. Глядачами були діти з пришкільного табору «Райдуга» - загони «Апельсин», «Барвінчата», «Смайли» та «Левенята». Мовний табір представив свою назву та девіз. Свій виступ учні супроводжували танцювальними рухами. Назва «Wiseacres» та німецькою «Immerkiug»  була сприйнята глядачами на «Ура». Вихованці «Мурашника» влаштували флеш-моб, до якрго залучились усі присутні.


 

 

Переглядів: 419 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar