Головна » 2016 » Червень » 17 » Основний Закон України
14:15
Основний Закон України

20 років тому, 28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України - Конституцію.
На честь цієї визначної для нашої держави події вихованці Ніжинського БДЮ разом із учнями шкіл міста, що відвідують пришкільні оздоровчі табори, підготували національно-патріотичний флеш-моб "Щасливі діти живуть в Україні!", що відбувся 16 червня 2016 року у міському парку відпочинку ім. Т. Шевченка. З привітальним словом до учасників флеш-мобу звернулась заступник начальника управління освіти Ніжинської міської ради Пономаренко Н. О. 
Навіть витівки погоди не завадили дітям цим флеш-мобом засвідчити важливість Конституції для кожного громадянина України. Адже саме вона дає нам можливість щасливо жити в нашій улюбленій Україні. Всі ми прагнемо, щоб задекларовані в Конституції права стали реальністю, щоб люди, а особливо діти, почували себе захищеними і впевнено дивилися у завтрашній день. 
Нехай міцніє в нас почуття гордості за свою країну, за її Основний закон, який гарантує нам життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпеку, втілення мрій і сподівань на краще й благополучне майбутнє у власній державі. Нехай полум’я патріотизму яскраво сяє в серці кожного, освячуючи шлях нашої країни до демократичного розквіту!

 

                        Директор БДЮ Забродська І.М.

Переглядів: 300 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar