Головна » 2019 » Травень » 24 » Ось і промайнув ще один навчальний рік...
15:46
Ось і промайнув ще один навчальний рік...

Церемонія нагородження

«Обдарованість року»

     Ось і промайнув ще один навчальний рік. У святковій залі ЗОШ І-ІІ ступенів №14 зібрались учні, вчителі, батьки та гості: заступник міського голови Алексєєнко Ігор Володимирович, заступник начальника Управління освіти Пономаренко Надія Олексіївна та помічник депутата Чернігівської обласної ради Копиці Наталії Миколаївни , Павлова Лариса Григорівна.

      Сьогоднішнє свято – це підсумок плідної праці вчителів та учнів, тому пройшло воно у форматі церемонії «Обдарованість року».

       У номінації «Інтелектуальна надія школи» було відзначено учнів, які досягли найвищих результатів у навчанні. Ті, хто протягом року радував нас своєю творчістю були нагороджені у номінації «Талант року». Вітали «Спортивну гордість» - учнів, які прославили заклад на загальноміських спортивних змаганнях. Заслужену нагороду отримав рій «Сердюки» у номінації «Патріот».

       Славна наша школа і висококваліфікованими педагогами, найкращі з яких були відзначені у номінації «Ініціативний педагог». Важко уявити роботу вчителя без підтримки батьків, тому у номінації «Найкращі помічники» свої нагороди отримали ті, хто разом із педагогами  прикладає усі свої сили для виховання дітей.

       Директор школи Т.В.Бублик привітала всіх із закінченням навчального року та висловила  вдячність  міській владі, Управлінню освіти,  депутатам  та всім тим, хто докладає зусиль для розвитку закладу та підростаючого покоління.

 

Переглядів: 81 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar