Головна » 2018 » Квітень » 13 » Оновлений «Дзвіночок» .
15:11
Оновлений «Дзвіночок» .

Після Великодніх свят ,8 квітня ,радо відкрив свої двері оновлений ДНЗ № 7 «Дзвіночок», в якому протягом березня проводилися ґрунтовні ремонтні роботи.

Силами працівників комунального підприємства «Служба єдиного замовника» були відремонтовані та обладнані харчоблок та туалетна кімната, а колектив ДНЗ облаштував затишок та комфорт у дитячих групах, спаленьках.

З яким же задоволенням було дорослим спостерігати за реакцією маленьких господарів закладу, коли вони вперше, після такої тривалої перерви , переступили  його поріг - і здивування, і радість, і захоплення!...

Сюрприз удався!

 12 квітня у колективі садочку була нагода подякувати всіх причетних до цього «перетворення» -  міського голову   Лінника А.В., заступника міського голови Алєксєєнка І.В.,начальника Управління освіти Крапив’янського С.М., директора КП «Служба Єдиного Замовника» Борисенка М.Д.

Вихованці зі своїми наставниками  підготували невеличку презентацію та творчий виступ , який завершився щирими посмішками і аплодисментами гостей та батьків.

Діти – наше майбутнє!

 

 

Переглядів: 179 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar