Головна » 2016 » Грудень » 16 » Один день із цікавого життя дитячого садка
13:36
Один день із цікавого життя дитячого садка

Один день із цікавого життя    дитячого садка

         Сьогодні в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка»  незвичайний день, хоча   в садочку  дотримуються і дорослі,  і малі  особливого режиму,  у зв’язку  з  наступом простудних захворювань та грипу  , але змістовна, цікава  робота «кипить».

         Ось тихесенько відчинимо двері і завітаємо до «Казкової світлиці»… Тут господарює   вихователь Вергун І.А. і її  вихованці.          Сьогодні на гостину до малюків завітав  герой  казкової повісті  Талалайчик, а ще  - казкові герої  улюблених  народних казок і такий бажаний ляльковий театр

День Святого Миколая  вже на порозі…  Ви відчуваєте?

В нашому садочку є добра традиція  не тільки від Миколая подарунків  чекати та листи писати з проханнями, а й  самим  робити маленькі краплинки  добра.

  Відчинимо  двері  «Мовленнєвої світлиці»… Тут порядкує вихователь Колесник А.В., а  малюки нас не помічають, бо  надзвичайно старанно  готують подарунок.

…Горить свічечка, вже лежать  величезні розмальовані конверти і  численні  подаруночки – малюнки воїнам АТО, що сьогодні далеко  від рідного дому будуть зустрічати  День Святого Миколая та Новий рік. 

А ще малюки разом з батьками зібрали величезну кількість  овочів, щоб  переробити  їх потім на «Сухі борщі» та передати  бійцям . Усі ці добрі справи   відбувалися при сприянні дієвої піклувальної ради  дошкільного навчального закладу . Головне  для всіх нас навчити дитину сьогодні відчути радість  Добра у процесі його творення

Тихесенько переходимо   до «Бабусиної світлиці» , а там   у дітей  непроста проблемна  ситуація , яку так вміло   «підготувала» вихователь Куранда І.В.- «Щоб здоров’я добре мати - про здоров’я треба дбати».

…Ось маленькі лікарі  прийшли на допомогу малечі , але і в бабусі Настуні і чарівного  Сніговичка  поради  дуже дієві і корисні. На столі народні ліки – духмяний чай з липи, м’яти, малина, калини – все для того, щоб скоріше  стала здоровою і усміхненою лялька Катя. А лимони, мандаринки , мед – допоможуть  і ляльці, і малечі зміцнити  організм , бо «Хто про здоров’я дбає -  той його і має».

Діти навперебій  намагалися  вирішити  проблему : «Як же не захворіти  сьогодні

         Безперечно,  цей день в дитячому садку насичений цікавими  подіями, приємними  відкриттями і хвилюваннями Добра, Любові, Віри і Надії, як у   дітей так  і дорослих.  Бо освячений  життєвим  кредо колективу однодумців ДНЗ і батьківської родини - «Жодного дня без творчості за ради Дитини»!

                                                                  Примушко Н.М., завідувач ДНЗ№13

Переглядів: 363 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar