Головна » 2018 » Квітень » 24 » Обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді
16:48
Обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді

   На традиційні обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді цього року зібрались 26 учасників з шести районів області.

Була розіграна особисто-командна першість в чотирьох класах моделей. Змагання розпочалися при досить складних погодних умовах на аеродромі селища Прогрес в класі моделей САЛЮТ. (Модель з парашутом на тривалість польоту). Чемпіоном стає вихованець Ніжинської СЮТ Радченко Олександр. На другому місці його товариш по команді – Пархоменко Богдан.

Третю сходинку посів учень Чернігівського ЦНТТУМ  Цирулік Віктор.

В класі ракет на тривалість польоту зі стрічкою S-6-A/2 переміг ніжинець Петрух Антон, на другому місці Дубровний Михайло (Ніжинська СЮТ) і на третьому місці – Цирулік Віктор (ЧОЦНТТУМ).

В класі моделей ракетопланів розігрувалась особиста першість. На старт вийшли спортсмени Ніжинської СЮТ і Чернігова. (На жаль досить складний клас моделей не вдається розвивати в інших районах області.) Перемогу одержав вихованець Ніжинської СЮТ Іванець Роман. На другому місці – Петрух Антон і третій призер – Цирулік Віктор.

В класі моделей-напівкопій чемпіоном змагань став Примушко Андрій (Ніжинська СЮТ). Він продемонстрував політ своєї триступеневої моделі японського космічного носія LAMBDA-4. На другому місці вихованець ЧОЦНТТУМ Кузьменко Дмитро з моделлю AEROBEE. На третьому місці – Радченко Олександр з моделлю космічного носія MERCURY-REDSTONE.  

Загальнокомандна першість розподілилась таким чином: 1-Чернігів, 2-Ніжин, 3- Семенівка, 4- Прилуки, 5-Новгород-Сіверський, 6-Куликівський район.

Команду Ніжинської СЮТ готували керівники Панахно В.В., Приданніков Д.Б., Шуляк С.В. Активну участь у  організації і проведенні змагань брали випускники СЮТ, діючі спортсмени Івченко Степан, Струк Вадим, Іванець Вадим, Сердюк Валерій.

 

Переглядів: 225 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar