Головна » 2017 » Січень » 11 » Новорічний подарунок
16:39
Новорічний подарунок

11 січня 2017 року  Ніжинську гімназію №3 відвідали поважні гості  – депутат  Верховної Ради О.М. Кодола, перший заступник міського голови Олійник Г.М., начальник Управління освіти Крапив’янський С.М., помічник  депутата  Верховної Ради О.М. Кодоли  Стратілат  Т.М., представники ЗМІ, – з нагоди відкриття нового комп’ютерного класу  з ліцензійним програмним забезпеченням.

         Завдяки  спільній праці учнівського, педагогічного колективів гімназія отримала ІІ призове місце в обласному конкурсі на кращий опорний заклад і була нагороджена дипломом Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та комп’ютерним  класом.

         Дякуємо Управлінню освіти Ніжинської міської ради за пропозицію взяти участь у даному конкурсі, що дало змогу  отримати такий цінний подарунок власною працею та зусиллями педколективу. Особливо хочеться відзначити допомогу  депутата Верховної Ради Кодоли О.М. у вирішенні питань, які виникли при встановленні програмного забезпечення. У своєму виступі Олександр Михайлович  пообіцяв і в майбутньому  підтримувати освіту Ніжина.

         Директор Пушкіна В.В. запевнила, що учнівський і педагогічний колективи і надалі будуть сумлінно працювати на благо розвитку освіти міста.

                            Заступник директора з виховної роботи О.В.Барбашина

Переглядів: 334 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar