Головна » 2017 » Листопад » 16 » Новини ЗОШ №2
17:59
Новини ЗОШ №2

15 листопада 2017 року до Закладу загальної середньої освіти № 2 завітали координатор Чернігівського обласного підрозділу впровадження спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Ніна Підколзіна, головний спеціаліст сектора з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Ніжинської міської ради Віра Топіха та студенти м. Чернігова з приводу обговорення даного проекту та участі в ньому Громадської організації «Піклувальна рада Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 «Порада».

 

 

 

 

 


У рамках Тижня безпеки дорожнього руху 14 листопада  було проведено рейд на пішохідних переходах біля школи. Учасники загону юних інспекторів руху Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 нагадали учням школи та їх батькам правила дорожнього руху та допомагали переходити пішохідний перехід.


16.11.2017 р. в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведений виховний захід «Я бачу і розумію тебе!», присвячений Міжнародному дню толерантності. Основна мета – формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток емпатії, розуміння проблем оточуючих людей.

Психологом та соціальним педагогом школи  Єсипенко Н. О. було проведене тематичне тренінгове заняття для учнів 6 класу під гаслом «Школа – простір толерантності». У коридорі закладу оформлено інформаційний плакат, який нагадуватиме учням, учителям та батькам про значимість Міжнародного дня толерантності.

У дітей було сформовано розуміння того, що всі ми маємо сприймати оточуючих такими, якими вони є, цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки та почуття.

 

Директор школи                                                                  Л. А. Матях

Переглядів: 174 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar