Головна » 2017 » Березень » 20 » Новини ЗОШ №17
13:25
Новини ЗОШ №17

16 березня  2017 року на запрошення адміністрації Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 до учнів початкової ланки завітали дорожнього нагляду Ніжинського ВП ГУНП  в Чернігівській області. Зустріч була організована  з метою привернути увагу молодших школярів до дорожньої грамоти.

Маленьким учасникам дорожнього руху нагадали ази дорожньої абетки та розповіли про важливість дотримання відповідних правил. Учні дізналися, які бувають пішохідні переходи, познайомилися з сигналами регулювальника. Особлива увага зверталась на те, що найбільше травмуються пішоходи саме в темну пору доби, коли знижується видимість. І для того, щоб бути помітним на дорозі, потрібно мати світловідбиваючі  елементи або значки, браслети, тощо. Якщо носити ці атрибути на одязі, сумці або руці, то кожен водій зможе завчасно побачити маленького пішохода й відповідно зреагувати.

Старший інспектор з дорожнього нагляду Клименко О.В. порекомендували дітям  для перегляду у вільний час мультфільми  з Правил дорожнього руху.  Насамкінець зустрічі всі учасники отримали подарунки - книги–розмальовки  «Сам виконуй – ближнього навчай», а нагородою для гостей стали щирі дитячі усмішки  та фото напам’ять.

 


«Тиждень громадянського виховання»

 у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 в цьому навчальному році проходить досить не ординарно. Серед установ, з роботою яких хотіли б познайомитись діти, була названа НМВДРАЦС (установа, де реєструються шлюби, народження, тощо). Так, 13 березня учнів 10 класу разом із класним керівником Кононець Н.І люб’язно зустріла в приміщені Ніжинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану його начальник Катруха Світлана Степанівна. Вона провела емоційну екскурсію приміщеннями. Справжні хвилювання в учнів викликала можливість доторкнутись до історії в архіві установи, де зберігаються всі зафіксовані дати з 1941 року. Дорослі діти могли побачити записи про одруження своїх батьків, власне народження, народження друзів, родичів, навіть своїх бабусь та дідусів. Багато дізнались про практичні реалії життя: апостиль, нові пілотні проекти щодо реєстрації актів цивільного стану. « Ця зустріч проводиться вперше в місті для учнів школи! Навіть, сама не очікувала такого конструктивну та зацікавленості! Маю надію,що відкритість відділу стане корисним для молоді.», - сказала на прощання пані Світлана. А учні ще довго будуть обговорювати побачене.


Тетяна Власенко

Директор школ

 

Переглядів: 224 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar