15:01
Новини за тиждень ЗОШ 1, 6, 17

17 листопада старшокласники ЗОШ І-ІІІ ст. №1 стали учасниками зустрічі з нашим земляком, відомим сучасним українським журналістом, сценаристом, письменником  Андрієм Кокотюхою, яка відбулася у Будинку книги. Спілкування з письменником, якого вважають засновником сучасного готичного детективу, виявилось цікавим і повчальним для всіх учасників - юних читачів, учителів, бібліотекарів. 

 

 

 


Тиждень толерантності

18.11.2015 року в рамках Тижня толерантності у 9-му класі ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбулася виховна година на тему «Толерантність – це прояв людської індивідуальності», яка сприяла   поглибленню знань про толерантність, формуванню ціннісного ставлення учня до самого себе та оточуючих,  вміння слухати та поважати особистість. Класний керівник 9-го класу Шовкун Р.О. розпочала виховну годину словами Григорія Сковороди  «Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю». Учні активно брали участь в обговоренні, у кінці уроку створили газету з власних долонь, де зазаначили, що для них означає «толерантність».


У дуже непередбачувані часи живемо. А так хочеться спокою та впевненості в завтрашньому дні!

Ось і цей робочий тиждень в Ніжинській загальноосвітній школі І-Ш ступенів № 17 розпочався зі слів, що з'явились на центральному переносному стенді першого поверху школи: "МОЛЮСЯ за ПАРИЖ, УКРАЇНУ".

На загальношкільній щопонеділковій годині інформування школярі вшанували пам'ять загиблих у паризьких терактах хвилиною мовчання .

Крім того, учнями закладу було передано активістам  ГО "Самопоміч" для безпечної утилізації 10 кг відпрацьованих батарейок. В якості нагороди школярі отримали від організаторів новенький футбольний м'яч. М'яч виявився тим більш доречний, оскільки саме команда ЗОШ № 17 стала переможницею загальноміського шкільного чемпіонату з футболу. Саме цій команді та її тренеру вчителю фізкультури Юрію Мовчану і було вручено цю нагороду.  Шкільним парламентом було прийнято рішення про продовження акції "Здай батарейку - врятуй їжачка".

 

 

 

Переглядів: 469 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar