Головна » 2015 » Травень » 29 » Новини травень
11:38
Новини травень

      21.05.2015р. у дошкільному навчальному закладі №23 «Розвивайко» (завідувач Василенко Л.В.) відбувся міський семінар вихователів та інструкторів з фізичного виховання ДНЗ  на тему  «Школа розумного руху», спрямований на вдосконалення роботи з розвитку дітей в оздоровчий період.

     Актуальні проблеми здоров'я сучасних дітей та познайомила з досвідом роботи педагогічного колективу щодо його зміцнення через проведення ландшафтної фізкультури  розкрила завідувач ДНЗ Василенко Л.В. Слід відмітити  творчий підхід  педагогічного колективу до створення  оздоровчо-пізнавального середовища на території  дошкільного закладу, яке спонукає дітей до пізнання довкілля, цікавої гри. 

      Важливим напрямком роботи семінару стала проблема фізкультурно-пізнавального розвитку дітей через  удосконалення природи рухів та рухів у природі засобами гри та казки, яку показали на своїх майстер-класах педагоги закладу -  вихователь Ваврик І.Л. та інструктор з фізичного виховання Провоторова І.А. Навчально-розвивальна діяльність старших дошкільників на тему «Ми не просто малюки – ми сьогодні лісники» стала для дітей справжньою школою пізнання природи, професій дорослих, фізичного розвитку через дещо забуту «школу м'яча і класиків» (з пізнавальним акцентом), а також  сучасні форми роботи  -  «степ -платформи», коректурні таблиці, ІКТ, екологічні стежини тощо.

     Учасники семінару  взяли активну участь у засіданні «Школи розумного руху» та збагатилися  теоретично-методичним підґрунтям щодо організації  оздоровчо-пізнавальної діяльності дошкільників, обмінялися практичним досвідом роботи.

      


У ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведені виховна година «Участь Українських Січових Стрільців у боях за гору Маківка та Лисоню» у 9 класі, бесіда «Мужність та козацька вдача «Січових стрільців» у 5-6 класах, «круглий стіл» у 8 класі на тему «Благодійницька діяльність Українських Січових Стрільців».


Цей день у садочку був  святковим, радісним і сумним водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти, адже вони прощаються із садочком.  Святково прибрана музична зала дитячого садка звуками музики і оплесків батьків зустріла  винуватців торжества – випускників-2015. На дітей чекала захоплююча зустріч з казковими героями: Незнайком, Знайком, Гвинтиком, Шпунтиком, Квітиком та  іншими, яку підготували музичні керівники Оліфіренко К.А та Струк М.О. Діти співали про щасливе дитинство, танцювали, у віршах дякували своїм вихователям, персоналу дошкільного закладу, які так дбайливо про них піклувалися, плекали материнською любов'ю. .
       Кожний батько з гордістю дивився на свою дитину, яка так швидко
встигла вирости, радів її успіхам і першим нагородам. Слова великої подяки  вони адресовали завідуючій дошкільним закладом Манько Г.В., вихователям Яременко Н.Г, Шумейко І.М., Колесник А.С., Лаврінець О.Ф., Ігнатенко Т.М., помічникам вихователя Горбаток В.О, Скоромнова Т.М., Литвиненко С.А.
       Прозвучали  акорди прощального вальсу – і на очах з'явилися непрохані сьозинки. Попереду на них чекають  шкільні парти, нові  стежини пізнання,  нові враження.  Та це свято у рідному садочку з дитячим сміхом і щебетом,  з легким смутком розлуки залишиться назавжди світлим спогадом про щасливе дитинство.

Переглядів: 432 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar