Головна » 2015 » Жовтень » 30 » Новини садочки
12:42
Новини садочки

Питання національно-патріотичного виховання дошкільників на засадах краєзнавства - одне з провідних завдань, визначених Законом України «Про дошкільну освіту», «Концепцією національно-патріотичного виховання»,  стало предметом обговорення на  семінарі працівників дошкільних навчальних закладів міста, проведеного міським методичним кабінетом на базі дошкільного закладу №21 «Калинонька».

      Змістовно і по-особливому урочисто пройшла презентація матеріалів педагогічних працівників дошкільних закладів, які брали активну участь у Всеукраїнському фестивалі «Україна – рідний край», завдяки чому про наше місто, його славні традиції, патріотичне виховання дошкільнят дізналася вся Україна. Участь у фестивалі – це не поодинокий захід, а ціла система роботи щодо прилучення малят до життя країни, їх виховання на кращих традиціях свого краю. Справді, нам є чим пишатися – славними ніжинськими огірками, Графським парком, архітектурними пам'ятками – окрасою міста...  

Одна стежина в ріднім краю… Найдорожча, наймиліша серцю.  Саме нею ведуть вихованців вихователі Півень В.В. (ДНЗ №1), Корман В.І.(№25), Федько Н.М.(№17), Дахно Т.П.  (№14), Трущенкова О.А., Сайко І.В.(№15), Яременко Н.Г.(№9), Ігнатенко Л.В. (№2)  - активні учасники Всеукраїнського фестивалю «Україна – рідний край». Кожна представлена робота заслуговує найвищої оцінки, адже за нею  стоїть формування у дітей високого почуття любові  до рідного міста.

565  дошкільних закладів України взяли участь у Всеукраїнському фестивалі. Відрадно, що серед його переможців - дитячий садок №1 «Барвінок» (завідувач Калитка Н.В.), який нагороджений  Почесною грамотою Міністерства освіти та передплатою на фахові видання. Це висока оцінка і  велике досягнення педагогічного  колективу дитсадка.

Учасники семінару вивчили пісню «Я –Ніжина краплиночка мала» (музика Ю.Іващенко, музичного керівника ДНЗ №21), яка буде лунати з дитячих вуст в усіх дитячих садках.

   


Осіннє свято в ДНЗ № 17 "ПЕРЛИНКА"

        "Завітала Осінь в Україну і зайшла в "Перлинку" на гостину!" – під таким гаслом пройшло свято Осені у дитячому садку №17 "Перлинка" 16.10.2015 року. Це свято поєднувало явища осінньої пори і традиції українського народу. Захід було проведено з метою виховання почуття патріотизму у дітей. Вихованці садочка та герої дійства були одягнені в національні костюми. Навіть справжня Осінь  у вишиванці завітала на свято. Активними учасниками  на святі були батьки вихованців, яких зацікавило за осіннє пізнавально-валеологічне   дійство. Пухкий Коровай, що завітав на свято, нагадав дітям про необхідність берегти та цінувати багатство природи, її щедрі дари, невтомну людську працю. На завершення свята діти виконали танок "Одна калина", а потім із задоволенням смакували  яблуками, якими пригостила їх Щедра Осінь.

 

Переглядів: 247 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar