Головна » 2016 » Квітень » 4 » Новини ДНЗ №4, ДНЗ №16
12:26
Новини ДНЗ №4, ДНЗ №16

На виконання  рішення колегії управління освіти Ніжинської міської ради від 02.03.2016р., наказу управління освіти від 02.03.2016р. №81 «Про виконання рішення колегії управління освіти з питання «Про підсумки роботи дошкільних навчальних закладів щодо зниження захворюваності дітей, виконання санітарно-гігієнічних норм» 31.03.2016р. на базі дитячого садка  №4 «Казочка» (завідувач Гурська О.В.)  міським методичним кабінетом  проведений семінар-практикум вихователів дошкільних  закладів  з проблеми  «Формування  у  дошкільників валеологічного світогляду та навиків здорового способу життя».

         Творчо працюють над даною проблемою вихователі дошкільного закладу Солдатенко Ю.В. та Василюк С.Ф., які в ході майстер-класу   в  ігровій формі, з використанням сучасних технологій «ПіснеЗнайко», мульттерапії,  показали практичну роботу з дошкільниками з  проблеми «Щоб здорові зуби мати, треба за ними доглядати»,  а також презентували колегам  змістовне розвивально-валеологічне середовище у груповій кімнаті.  

        Удосконаленню фахової майстерності педагогів  з даного питання  сприяла участь у «валеологічному віче», яке провела методист ММК Василевська Л.С., де в тренінговій формі опрацьовувалися такі  питання як:

  • творчий підхід педагога до реалізації парціальної програми «Про себе треба знати, про себе треба дбати»;
  • реалізація валеологічної моделі організації освітньо-виховного процесу»;
  • системний підхід до формування гігієни порожнини рота»;
  • створення «Меморандуму співпраці педагогів та батьків» та «Закону Здоров'я групи».

      Учасники зібрання взяли участь у «калейдоскопі інновацій» з проблеми «Сучасні технології валеологічно-пізнавального розвитку дошкільників», серед учасників якого заслуговує  на особливу увагу  досвід роботи вихователів Мітасової О.В. (ДНЗ №17), Герасименко В.І.(№9) з театральної педагогіки, Постол В.М.(№7) – з упровадження ігрових технологій, Шумал Н.А. (№1) – з упровадження коректурних таблиць у роботі з дошкільниками.

       Відрадно, що учасники «валеологічного віче» - педагоги дошкільних закладів  були єдині у своїй готовності:

   - «садочки  здоров'я» творити -  за «Законами здоров'я»  в них  жити;

-   з батьками постійно вести діалоги – дитині разом надавати  допомогу;

-  Королеву Валеологію в садках поселити - життя малюків здоровим зробити!

 

 

 

 

 

 


День сміху в ДНЗ №16

 

Як же це приємно та корисно добряче посміятися! Це оздоровлює нас, зберігає в нас людяність та не дає суму підступитися."

Марк Твен

1 квітня в ДНЗ №16 сміялися всі! З нагоди міжнародного Дня сміху в садочку відбулося розважальне свято «Як Смішарик та Жартунка смішинок визволяли». Дорослі та малеча жартували, гралися, танцювали та просто веселилися. Вітаємо усіх зі святом, будьте завжди усміхнені, щасливі та гарного вам настрою!

 

 

Переглядів: 464 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar