Головна » 2016 » Жовтень » 10 » НОВИНИ ЦЕНТРУ ТУРИЗМУ І КРАЄЗНАВСТВА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
15:31
НОВИНИ ЦЕНТРУ ТУРИЗМУ І КРАЄЗНАВСТВА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

06 – 07 жовтня у Чернігові відбувся зліт переможців обласної краєзнавчо-патріотичної акції «Від роду до роду збережемо традиції народу». Дванадцять делегацій з різних регіонів Чернігівщини, у тому числі і  спільна творча група СЮТ та Центру ТКУМ, взяли участь у науковій конференції та екскурсіях до Батурину та села Москалі, де

познайомилися з колекцією старожитностей народного майстра Дахна Ю.В. Ніжинська делегація презентувала роботу «Традиції незламна гілка», присвячену мистецтву лозоплетіння.

На початку жовтня в лісі поблизу с. Количівка Чернігівського району зібралися  команди  районів  та міст області щоб провести традиційні змагання педагогічних працівників з техніки спортивного туризму. Змагання були організовані обласним туристичним центром та Чернігівською обласною профспілкою працівників освіти і науки. Адже щоб навчити дітей керівнику гуртка треба самому пройти всі нелегкі етапи – навесні переправи, спуски та підйоми, купини та жердини, рятувальні роботи, в’язня вузлів, фігурне водіння велосипеду. Велике значення також має набування навичок подолання несприятливих природних умов – адже цієї осені дощило та було досить холодно. Команда міста Ніжина, до якої увійшли співробітники Центру ТКУМ та учителі гімназії №3, посіла ІІІ місце у змаганнях з велотуризму, І-ІІ місце у командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод», І місце у фотоконкурсі, І місце у конкурсі «Туристський побут», І місце у конкурсі «Спецзавдання» та, поступившись 5,5 бали у загальному заліку команді Новгород-Сіверського, посіла загальне ІІ місце. ІІІ місце посіла команда міста Прилуки.

Вітаємо наших туристів та бажаємо їм перемог у змаганнях, хороших учнів та цікавих подорожей.