17:02
новини 24-27.11.2014р.

        Голодомор залишається одним із найсерйозніших злодіянь минулого століття і є особливо трагічною сторінкою в історії України. Страждання від Голодомору були безмірними, але цьому штучно створеному голоду не вдалося зламати непереможний дух українського народу. З  метою вшанування  пам’яті про народну трагедію, виховання почуття відповідальності за долю нашої землі, за долю майбутніх поколінь у загальноосвітніх навчальних закладах проведено виховні години, учнівські конференції, перегляд документального фільму  «Голодомор. Колос правди», запалили свічки пам’яті, пом’янули хвилиною мовчання великомучеників нашої історії,  закликали взяти участь у акції "Запали свічку".

У Ніжинській ЗОШ I-III ступенів №7 відбувся позакласний захід «Панахида за померлими з голоду», присвячений пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. для учнів 9-11 класів.

"...На чорному асфальті в наші дні

Валяється хлібця малий шматочок.

Він перед смертю марився колись

І був спасінням для синів і дочок".

Цими словами  розпочався урок-реквієм у ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 до 81 річниці голодомору 1932-1933 років в Україні. Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих у ті страшні роки.

На виконання Указу Президента України «Про День Гідності  і Свободи», з метою виховання в учнів патріотизму, свідомого ставлення до останніх подій в Україні, а також віддання належної шани тим, хто в листопаді 2013 - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 21 листопада в Ніжинській ЗОШ І-ІІ ст. № 8 було проведено загальношкільну лінійку на тему  "Українська мрія - єдність, свобода і незалежність", підготовлену вчителем історії Поторочею О.В. та учнями 9 класу. Також до цієї дати учні школи намалювали малюнки на патріотичну тематику.

 

Переглядів: 744 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar