Головна » 2015 » Жовтень » 23 » Новини 19-23.10.2015р.
16:29
Новини 19-23.10.2015р.

У 2 класі (класний керівник Новак А.М.) ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 у рамках тижня козацької слави проведено ситуативно-рольову гру «Козацькому роду нема переводу». Діти познайомилися із періодом козаччини, дізналися про умови життя козаків, провели змагання. Тепер всі знають хто в 2 класі справжній козак!

Надовго запам’ятається дітям веселе спортивне свято.


У Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 працювала виставка-конкурс на кращу аплікацію з природного матеріалу «Осінній вернісаж». Комісія у складі учнівського парламенту визначила переможців та висловила подяку тим учням, які активно долучились до участі у виставці.

 

 


Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримати інтерес молодших школярів до навчання. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.

   У цьому навчальному році у Ніжинській ЗОШ І-ІІ ст. № 8 він проходив з 19 по 23 жовтня. Відкрився тиждень з урочистої лінійки, на якій діти ознайомилися з планом проведення. Класам були видані маршрутні листи. У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

  Школярі разом з батьками взяли участь у конкурсі поробок «Тато, мама, я – творча сім’я». Найстаранніші учні виставляли свої зошити для конкурсу «В гостях у Каліграфії». Розважалися та загартовувалися під час еколого-патріотичноїгри-квесту «Паросток» та «Веселих стартів». Юні математики змагались між собою в таких конкурсах: «Розумники та розумниці» (1 кл.), «Математична розвага» (2 кл.), «Математичний потяг» (3 кл.) та «Математичний крос» (4 кл.) Під час дня здоров’я учні 1 класу відвідали з екскурсією пожежну частину, третьокласники долучились до озеленення території школи, власноруч посадивши саджанці фруктових дерев, а для всіх молодших школярів медичним працівником Саєнком Олександром була проведена пізнавальна та корисна бесіда «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров’я». Наприкінці тижня найактивніші нагороджені грамотами та заохочувальними призами.

  

Переглядів: 314 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar