Головна » 2015 » Травень » 22 » Новини 18-22.05.2015
09:57
Новини 18-22.05.2015

День Матері, День Сімї – таке зворушливе родинне свято  відбулося в ДНЗ №13  з лаконічною назвою «Від роду до народу».

На гостині  було  6 родин: Костандові, Телефуси, П’ятковські,  Віричі, Білоуси, Петрухи – всі вони представляли 230 вихованців садочка та їх батьків. У якості гостей -  міський голова А.Лінник, начальник управління освіти С.Крапивянський, Почесний громадянин Ніжина, настоятель церкви Всіх Святих о. Сергій, депутат Ніжинської міської ради О.Шалай, О.П’ятковський, голова Ліги «Ділових жінок» Т.Стратілат і прекрасні її колежанки Т.Стрілко, Н.Копиця, Л.Величко, Т.Гажаман, Н.Косаренко, С.Курочкіна, О.Куранда. Саме  Ліга «Ділових жінок»  підготувала  чудові подарунки і призи  для  родини і діток. Від міської  влади теж був подарунок – виділено 300 тис. грн. на довгоочікуваний ремонт даху садочка.

 Як поведеться у родині, так і відгукнеться у країні.   Яких людей, яких громадян виховаємо, так і жити будемо.  Бо творимо те життя самі, і почуттям і ділом.  «Нація народжується біля дитячої колиски тільки на рідному грунті». Ці слова великої українки, професора, члена Української Центральної Ради Софії Русової, чиє ім’я носити першим на Чернігівщині був удостоєний саме наш дитячий садочок № 13. Русова вважала гідним для наслідування приклад батьків, родичів, дорослих. Якою буде колиска дитини  - сім’я,  садочок -  такою людиною і покрокує вона далі світом.

Усі присутні на пам'ять і в радість отримали живі квіти – чорнобривці – символ Матері.


20.05.15 р. у 8 класі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулась виховна година «Ніжин – крок в історію», на якій учні презентували свої творчі дослідницькі проекти у рамках курсу «Стежинами Ніжинщини».

Учні представили такі роботи:

  • екологія Ніжинщини (Заводовська К.);
  • історичне обличчя міста (Вовкогон Н., Драч Н.);
  • культурна спадщина (Гомоляко Я., Самко В.);
  • відомі люди мого міста (Вертелецька Н., Кобзар Н.);
  • історія моєї школи (Кантур Л.).

Виступи учнів були цікавими і повчальними, супроводжувались презентаціями з використанням власних фоторепортажів та матеріалів з Інтернету.

Переглядів: 320 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar