Головна » 2015 » Березень » 23 » Новини 16-20.03.2015р. 2 частина
10:27
Новини 16-20.03.2015р. 2 частина

        18.03.2015р. відбувся семінар учителів початкових класів на базі гімназії №3 (директор Пушкіна В.В.) з проблеми «Формуванння моральних якостей учнів початкових класів».

        З системою роботи вчителів початкової ланки з даної проблеми познайомила заступник директора з навчально-виховної роботи Лавренко К.Г. Підтвердженням  творчого підходу ШМО вчителів початкових класів до реалізації завдань національно-патріотичного та духовно-морального виховання на уроках та в позакласній роботі став показ відео сюжетів з досвіду роботи кожного педагога, з яких учасники семінару почерпнули багато цікавих форм і  прийомів роботи з дітьми.

       Творчо підійшли вчителі  Чернета Т.М. та Дідок Л.М. до проведення уроків   позакласного читання  та трудового навчання, головною метою яких стало морально-етичне виховання молодших школярів, а результатом – належний рівень знань та творчих здібностей учнів.    

        Змістовну роботу з учасниками семінару з проблеми «Емоційне благополуччя дитини – запорука щасливої особистості» провела психолог гімназії Гармаш О.А.

Глибоко вразило присутніх свято «Ми –українці» ( організатор Котельницька І.Ю., вихователь ГПД), в ході якого молодші школярі показали високий рівень творчих здібностей та патріотичних почуттів.

Учасники семінару в ході моніторингу семінару відмітили творчий підхід колективу гімназії до реалізації актуальної на сьогодні проблеми національно-патріотичного виховання школярів.


        19.03.2015р. на базі ЗОШ І-ІІІст. №17 (директор Власенко Т.Ф.) відбувся семінар вчителів початкових класів з проблеми «Компетентнісно-орієнтоване навчання в процесі формування творчої особистості молодших школярів».

      З історією школи та її творчими досягненнями познайомила учасників семінару директор школи Власенко Т.Ф.. Теоретично-методологічні  засади з проблеми семінару розкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Власенко Л.В.

      На високому науково-методичному рівні  провела урок у 1 класі  на тему «Добрі вчинки» вчитель Миколенко Н.А., яка широко використовує сучасні технології розвитку дітей та здоров'язберігаючі освітні технології. Працюючи над методичною проблемою "Розвиток особистості молодшого школяра шляхом використання інноваційних технологій та креативної освіти", досягла високих результатів у розвитку пізнавальних здібностей учнів завдяки широкому використанню ІКТ.

        Творчо презентували початкову ланку освіти учасники шкільного методичного об'єднання вчителів  початкових класів (керівник Парфьонова Н.А.) та  молодші школярі.

      Багато цікавого та корисного для роботи з молодшими школярами учасники семінару почерпнули в ході круглого столу з проблеми «Сучасні педагогічні технології у навчанні здорового способу життя», організаторами якого були вчителі Линнік Т.М., Парфьонова Н.А.,  Чудак Н.М., Кавасіна С.О.

       Практичні навики  для проведення уроків трудового навчання учасники семінару отримали під час майстер-класу «Чарівний світ паперу», який провела  творчий вчитель Ковалевська Н.І.

     В ході моніторингу учасники семінару відмітили значний досвід роботи колективу та створені умови для здоров»язберігаючого та інноваційного освітньо-виховного процесу.

Переглядів: 353 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar