Головна » 2017 » Грудень » 12 » Нові дитячі ліжка в ДНЗ №14 та №17
11:27
Нові дитячі ліжка в ДНЗ №14 та №17

«Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

Бачить в її очах, читає «поміж рядків» її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу».

Саме такі рядки В. О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим гостям, які відклавши безліч турбот і проблем, прийшли на допомогу дошкільному закладу «Соколятко» та своєю доброчинністю працею допомогли придбати нові дитячі ліжка.

Педагогічний та батьківський колектив, а також адміністрація закладу висловлюють найтепліші  слова вдячності за організацію та спонсорську допомогу депутату Верховної Ради України Олександру Михайловичу Кодолі, помічнику народного депутата Тамарі Михайлівні Стратілат, окремі слова вдячності висловлюємо депутату міської ради Володимиру Миколайовичу Башинському за виготовлення ліжок,Наталії Миколаївні Копиці депутату  Чернігівської обласної ради, начальнику Управління освіти Станіславу Миколайовичу Крапив’янському, заступнику начальника Управління освіти Надії Олексіївні Пономаренко за підтримку, розуміння та плідну співпрацю щодо розвитку ЗДО.

Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними.


Справа єдина – міцна Україна!

11 грудня 2017 року до закладу дошкільної освіти № 17 "Перлинка" завітали шановані гості – помічник Народного депутата України Олександра Кодоли в Ніжині Тамара Михайлівна Стратілат, начальник Управління освіти Крапив'янський С.М. та  заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н.О.

Напередодні Різдвяних свят гості завітали не з порожніми руками. Серед щедрих подарунків – нові сучасні дерев'яні ліжечка для дітей. Господарі дитячого садочка, директор закладу дошкільної освіти Гаврилей С.М. та творчий колектив гостинно зустрічали друзів театральною візиткою закладу, щирими словами та позитивними піснями. "Твори добро", - лунало в залі, і це є девізом діяльності О.Кодоли в його рідному 209 окрузі на Чернігівщині. Всі присутні отримали позитивні емоції від зустрічі, прагнення до співпраці, взаємодопомоги і дружніх стосунків на довгі роки.

 Дякуємо щедрим меценатам і справжнім друзям!

Переглядів: 216 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar