Головна » 2018 » Лютий » 12 » ННВК № 16 «Престиж» приймає представників французької доброчинної асоціації Liouba Lorr’Ukraine
12:34
ННВК № 16 «Престиж» приймає представників французької доброчинної асоціації Liouba Lorr’Ukraine

Традиційно у лютому вже третій рік поспіль ННВК № 16 «Престиж» приймає представників французької доброчинної асоціації Liouba Lorr’Ukraine.

Пріоритетною метою міжнародного культурного співробітництва між Ніжином та Лотарингією, північним регіоном Франції, є сприяння вивченню французької мови в Україні. У програму візиту завжди входить екзамен-відбір учнів, що вивчають французьку мову на базі ННВК № 16, для поїздки на мовне стажування до Франції.

Гурток французької мови для юних ніжинців веде учитель навчально-виховного комплексу № 16  Копенкіна Людмила Олександрівна, яка готує дітей до іспиту і супроводжує їх протягом поїздки у червні.

Цього року у іспиті беруть участь 15 учнів. Пан Даніель Бедделем, президент доброчинної асоціації, планує відібрати для мовного стажування не менше 12 учнів. Будемо сподіватися серед них, як і кожного року, будуть учні ННВК № 16 «Престиж».

Переглядів: 288 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar