Головна » 2017 » Березень » 27 » Ніжинський БДЮ – лауреат методичної виставки в Києві
16:10
Ніжинський БДЮ – лауреат методичної виставки в Києві

Ніжинський БДЮ – лауреат методичної виставки в Києві

  З 21 по 24 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувалась VІ відкрита міська методична виставка «Робота методиста у сучасному позашкільному навчальному закладі: виклики сьогодення, професійний стандарт, вектори розвитку». Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київський Палац дітей та юнацтва за підтримки Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, Інституту модернізації змісту освіти, Інституту проблем виховання НАПН України (Лабораторії діяльності позашкільної освіти), Міжнародної Асоціації позашкільної освіти та Асоціації позашкільних навчальних закладів України.

Метою виставки є виявлення та поширення сучасних інноваційних технологій оптимізації роботи методиста у позашкільному навчальному закладі, а також популяризація кращого досвіду.

Загалом у роботі виставки цього року взяли участь 27 закладів освіти. Цього року карта учасників значно розширилась і вийшла далеко за межі Києва та Київської області. Цікаві інноваційні матеріали з досвіду роботи на виставці представили районні центри дитячої та юнацької творчості столиці, представники позашкільних навчальних закладів Запорізької обл. (м. Бердянськ), Кіровоградщини та Чернігівщини (м. Ніжин). Учасники виставки
взяти активну участь у роботі майстер-класів та презентацій своїх колег.

Завідувач методичним відділом НБДЮ Прудько В. О. та методисти Яременко Н. Г., Кікіна Л. В. та Сидорович Л. Г. представили роботу закладу розгорнутою виставкою методичних напрацювань педагогів закладу, окрасою якої були фото та творчі вироби вихованців та керівників гуртків НБДЮ. Досвідом впровадження інноваційних технологій, зокрема акмеологічної моделі, в методичній та освітньо-виховній діяльності НБДЮ методисти поділилися підчас презентації «Заклад життєтворчості та успіху» та майстер-класу «Аналітична та рефлексивна культура педагога ПНЗ». Методисти Ніжинського БДЮ Прудько В. О., Яременко Н. Г., Кікіна Л. В. та Сидорович Л. Г. не тільки гідно представили позашкілля Ніжина на виставці у Києві, а головне дізнались багато нового та корисного для професійного розвитку під час цікавого обміну досвідом та продуктивного спілкування з колегами-позашкільниками зі столиці та інших міст України.

Експертна комісія обрала 8 лауреатів VI Відкритої міської методичної виставки – лідерів у номінаціях. Ніжинський будинок дітей та юнацтва визнано лідером у номінації «Використання сучасних форм і технології формування іміджу навчального закладу»! Дякуємо експертній комісії виставки за високу оцінку роботи методистів Ніжинського БДЮ!

Вітаємо методистів НБДЮ із здобуттям значної для закладу перемоги, що вкотре підкреслює важливість ланки позашкільної освіти для громади Ніжина та укріплення її позицій в освітньому просторі міста!

 

 

Переглядів: 237 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar