Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Ніжинські ерудити знов найкращі!
08:58
Ніжинські ерудити знов найкращі!

Ніжинські ерудити знов найкращі!

15 жовтня в Ніжинському Будинку дітей та юнацтва за підтримки Виконавчого комітету та Управління освіти Ніжинської міської ради відбувся ХІХ традиційний Покровський інтелектуальний ярмарок - 2017. Цього року популярний інтелектуальний турнір зібрав 55 юних ерудитів з м. Ніжина, Києва, Чернігова, с. Крут, що змагалися за перемогу у складі 10 команд.  З минулого року цей турнір має статус міжнародного, проте команди з Білорусі, що попередньо заявили про участь у турнірі за об’єктивних обставин не змогли, нажаль, приїхати до Ніжина.

 

Турнір традиційно розпочався з Гімну інтелектуального руху та привітання директора НБДЮ Примаченка Валерія Степановича, що відзначив важливість інтелектуального розвитку дітей та молоді для майбутнього нашої країни, зміцненні її на світовій арені. Валерій Степанович побажав юним ніжинцям та гостям міста вдалої гри, нових знань, нових знайомств та незабутніх вражень від нашого гостинного міста.

Турнір складався з 4-х видів інтелектуальних ігор: «Своя гра», Ерудит-абетка «Міста Європи», музично-лінгвістичний відео-тур «25 кадр», «Що? Де? Коли?». Організатор, ведучий та упорядник завдань до турніру керівник інтелектуального клубу НБДЮ Сурков Василь Миколайович оголосив регламент турніру, нагадав учасникам правила ігор, дав новачкам і досвідченим гравцям слушні настанови.  

Турнір тривав протягом чотирьох годин, але за цікавими завданнями, жвавим спілкуванням та очікуванням результатів час пролетів непомітно. І ось вона – приємна мить нагородження. Грамотами Ніжинського БДЮ було нагороджено всіх учасників турніру та переможців в окремих видах інтелектуальних ігор. За загальну перемогу учасники команд отримали крім Грамот ще й цінні подарунки.

Вітаємо переможців ХІХ Покровського інтелектуального ярмарку в молодшій групі – команду клубу інтелектуальних ігор Ніжинського БДЮ «Люди позитива» у складі: капітан Роман Зеленський (ЗОШ №2), Лілія Ядута (НВК «Престиж» №16), Ауріка Яценко (ЗОШ №14), Назар Костюченко (НВК «Престиж» №16), Богдан Шовкун (гімназія № 3)!

Вітаємо переможців ХІХ Покровського інтелектуального ярмарку в старшій групі – команду клубу інтелектуальних ігор Ніжинського БДЮ «Шутнички» у складі: капітан Юрий Бублик (Ніжинський обласний педагогічний ліцей), Володимир Самойло (Ніжинський міський ліцей), Анна Банзерук (ЗОШ №10), Ольга Куликовська (ЗОШ № 2), Сергій Мицик (УФМЛ КНУ ім. Т. Шевченка), Єлізавета Меркулова (ЗОШ № 5)!

Дякуємо всім учасникам турніру за чудову гру та чекаємо всіх в наступному році на ХХ ювілейному Міжнародному Покровського інтелектуальному ярмарку!

 

Яременко Наталія, методист НБДЮ

Переглядів: 230 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar