Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Ніжинська «КЛІО» в ефірі програми «Ранок на «Сівер-центрі»» +відео
08:18
Ніжинська «КЛІО» в ефірі програми «Ранок на «Сівер-центрі»» +відео

Ніжинська «КЛІО» в ефірі програми «Ранок на «Сівер-центрі»»

21 жовтня на телеканалі «Сівер-центр» Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії стартував 8-й сезон Обласного телевізійного чемпіонату «Віват, інтелект!». Протягом останніх п’яти років в цьому популярному інтелектуальному турнірі перемагає команда ніжинських розумників «КЛІО». Саме тому 23 жовтня команду та їх педагога-тренера Суркова Василя Миколайовича запросили взяти участь у ефірі програми «Ранок на «Сівер-центрі»», яка була присвячена телегрі «Віват, інтелект!».

Цього року Ніжин представлятимуть в чемпіонаті вихованці інтелектуального клубу Ніжинського БДЮ Банзерук Анна (ЗОШ №10) – капітан, Кодак Єгор (ННВК «Престиж» №16), Куликівська Ольга (ЗОШ № 2), Самойло Володимир (Ніжинський міський ліцей), Зоценко Андрій (ННВК «Престиж» №16). Юні ерудити та їх тренер розповіли про своє ставлення до цього телепроекту, підготовку до нього та підтвердили свою налаштованість на гарний результат в цьому сезоні. Відбіркова гра за участю «КЛІО» запланована на 4 листопада 2017 р.

Побажаємо хлопцям та дівчатам успіху! Нехай дружба, завзятість, кмітливість та жвавий розум допоможуть ніжинській команді досягти омріяної мети – вдалого виступу у 8-му сезоні Обласного телевізійного чемпіонату «Віват, інтелект!»! Весь Ніжин буде за вас вболівати, бо ви цього гідні!

Запис ефіру від 23 жовтня дивіться за посиланням: 

 

 

Методист НБДЮ Яременко Н. Г.

Переглядів: 217 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar