Головна » 2015 » Квітень » 10 » Всесвітній день здоров’я
14:29
Всесвітній день здоров’я

Ніжинська гімназія №3 долучилася до проведення Всесвітнього дня здоров’я. Було проведено зарядку на свіжому повітрі учителем фізичної культури Поторочею Геннадієм Миколайовичем. Цікаву і корисну акцію провела Семенець Любов Григорівна з учнями 5-В класу. Операція «Посади дерево» долучила дітей до корисної праці, почуття любові до природи, виховала у них захоплення навколишнім світом і зміцнила їх здоров’я. Окрім виховних годин, проведених у всіх класах, цікавими та змістовними були подорожі пізнавальними стежинами «Країни міцного здоров’я» для учнів 1-А класу. Ласа Лариса Миколаївна навчила дітей цінувати власне здоров’я і провела заочну екскурсію пелюстками квітки. Вчитель Поліщук Ольга Леонідівна подорожувала з учнями 3-А класу до міста Здоров’янська. Цікавим і захоплюючим моментом для учнів було використання учителькою інноваційних технологій і фізкультхвилинок. Марій Світлана Іванівна провела виховну годину для першокласників «Квіти здоров’я». Діти пізнали світ прекрасного, цінність власного здоров’я у формі цікавої і захоплюючої грі. Відбулися веселі старти для учнів 4-х класів з елементами вікторини про здоровий спосіб життя.


В  умовах  теперішнього  життя,  день  здоров’я  в  школі – це  дуже  важливий  захід. Наша  екологія,  мода  та  шкідливі  звички  не  сприяють  підтриманню  міцного  здоров’я.   Ми  повинні  допомогти  дітям  зрозуміти,  що  здоров’я – це  дійсно «наш  скарб»!   Його  потрібно  берегти і  тоді  воно  буде  передаватися  у  спадок.  Здоров’я – це  єдине,  що  не  можна  ні купити  ні  продати.  Так  7  квітня  2015 року в  Ніжинській  ЗОШ І-ІІ ст. №  8  був відзначений  Всесвітній  день  здоров’я. В цей день проведено виховні заходи з метою пропаганди здорового способу життя.

Свято  в 3-4  класах  «Здоров’я – всьому голова»,  яке  провела  Кудра  Л.А.

Учні  виклали «стежину  здоров’я».  Грали  в  ігри,  складали  прислів’я  про  здоров’я.

 
   

Учні  2 класу  з’ясовували  чому  «Здоров’я – найдорожчий  скарб»,  зустрілися  з  Мийдодіром, вітамінами  та  Замазуркою.

 
   

7 квітня  - до  Всесвітнього  Дня  здоров’я, класний керівник 8 класу Потороча О.В. провела виховний тренінг “Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров’я”.

Для учнів 9 класу проведено екскурсію в сімейну амбулаторію, де відбулась зустріч з лікарем терапевтом, який ознайомив учнів з проблемами пивного підліткового алкоголізму, поширенням ВІЛ в Україні. Учні шляхом діалогу дізнались багато цікавого для збереження свого здоров’я.

Щоб бути здоровим не достатньо піклуватись про себе тільки один день на рік, і цю істину дуже добре усвідомлюють учні ЗОШ № 8. Тому Всесвітній день здоров’я, який проводився в школі 7 квітня не був для дітей несподіванкою, а став справжнім святом.


До Всесвітнього Дня Здоров’я в школі 07.04.2015 року  були проведені спортивні змагання з волейболу між учнями школи. Абсолютним переможцем стала команда 10 класу.

Переглядів: 1960 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar