Головна » 2016 » Квітень » 12 » Ніжинка Павлюченко Мирослава – переможець І етапу Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА-2016»!
10:17
Ніжинка Павлюченко Мирослава – переможець І етапу Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА-2016»!

Ніжинка Павлюченко Мирослава – переможець І етапу Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА-2016»!

 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

Було опрацьовано більш ніж 1200 анкет з усіх регіонів України та обрано переможців І етапу премії, які отримують право брати участь у ІІ етапі та отримати звання «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

В номінації «Найтворча» перемогу здобула вихованка зразкового колективу «Фітодизайн» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва, п’ятикласниця ЗОШ І-ІІІ ст. №15, учениця школи мистецтв – Павлюченко Мирослава.

Щиро вітаємо Мирославу і бажаємо їй подальших успіхів!

 

Довідка. Всеукраїнська Премія «Диво-дитина» започаткована в 2009 році Віктором Новіковим, за підтримки народного артиста України Віктора Шпортько, Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерства культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України.

В 2014 році, першою в Ніжині й на Чернігівщині, звання «Диво-дитина» в номінації «Найтворча дитина» здобула Синяк Аліна – теж вихованка ЗХК «Фітодизайн» НБДЮ (керівник Л.Б.Петренко)

Переглядів: 379 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar