Головна » 2017 » Грудень » 21 » Нині люди в Україні свято зустрічають, Чудотворця Миколая усі величають
09:16
Нині люди в Україні свято зустрічають, Чудотворця Миколая усі величають

Нині люди в Україні свято зустрічають,

Чудотворця Миколая усі величають

Кажуть на Україні - грудень святами багатий, та серед усіх свят є особливе - День Святого Миколая. Цього дня в ДНЗ №13 «Берізка» була   піднесена атмосфера, бо малята чекали на гостину численну родину батьків, поважних гостей і самого Святого Миколая. Кажуть і в свята, і в буддень: хороший гість – дому радість, бо свято йде і гостей за собою веде.

На гостину завітали:  міський голова А.Лінник, заступник міського голови І.Алєксєєнко, його високопреосвященство, Високопреосвященний владика Євстратій, Єпископ Чернігівський та Ніжинський,  настоятель Свято-Покровського храму отець Михаїл, депутати  Ніжинської міської ради  В.Башинський, О.Шалай,     депутат Чернігівської обласної ради Н.Копиця , талановита ніжинська художниця, улюблениця дітей О.Грек з маленькою донечкою Маргариткою, голова спілки бджолярів Ніжинщини П.Балаш з солодкими медами для малечі ..

До свята малюки разом з вихователями, батьками писали «Книгу добрих справ» з проханнями і малюнками для Святого Миколая, виготовили  казкові ікебано до Новорічно-Різдвяних свят, тим самим створивши  незабутню святкову  ауру.

Линули пісні, святковий вальс Зими,  заклички до Святого Миколая про здійснення найсокровенніших побажань, про мир і радісні  свята. А далі завітав сам Святий Миколай з Покровського храму з подарунками для кожного малюка дитячого садочка, чим завдячуємо  о.Михаїлу.  

  Щиро вітав дітей, батьків, колектив з нагоди свята міський голова А.Лінник, О.Грек подарувала прекрасну картину «Ромашкові крила» , яку вона разом малювала з старшими дошкільниками. До вітань долучився владика Євстратій , депутати О.Шалай, В.Башинський , а Н.Копиця завітала до діток  з подарунками та  червонощокими яблуками і мандаринками та щирими побажаннями з нагоди величного  свята.  Від батьківської громади  вітальним словом  звернулися  В.Лєонтьєв,  О.Шулежко, І.Устименко.

Хай любов святого Миколая зігріває всіх і захищає! Хай кожен несе у своєму серці Добро, Любов і Мир!

 

Переглядів: 204 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar