Головна » 2018 » Березень » 19 » Німецька мова – твій крок у майбутнє
12:05
Німецька мова – твій крок у майбутнє

 

     Щорічно  студенти   Ніжинського    державного   університету імені Миколи Гоголя проходять обов’язкову педагогічну практику на базі навчальних закладів міста. До Ніжинської гімназії № 3 були направлені 14 ініціативних, креативних практикантів. Починаючи з кінця січня, вони поринули в атмосферу навчально-виховного процесу закладу. Студенти проводили уроки, спілкувалися з учнями, проводили психологічні тренінги та тести, допомагали у проведенні виховних заходів класним керівникам. Незабутнім завершенням їхнього перебування в гімназії став позакласний профорієнтаційний захід «Німецька мова – твій крок у майбутнє», який відбувся 15 березня 2018 р.

         Студенти-практиканти підтримали ініціативу вчителів німецької мови Пузанової Лариси Олександрівни та Мартиненко Юлії Миколаївни – провести загальногімназійний захід для учнів 8-9-х класів, присвячений року німецької мови в Україні. Головною метою свята було знайомство з традиціями та колоритом Німеччини, заохочення до вивчення німецької мови в наших школах. З неабияким задоволенням до організації свята долучилися й учні 5-7-х класів.       Зокрема, танцювальний колектив 5-Б класу та учениця 7-Б класу Нікольська Д. (хореограф - Вергун І.В.), квартет 6-В класу  у складі  Бріка Д.,  Хонди М., Білого Д.,  Курлаєва А. та Кобзар С.  учениця 8-В класу, яка продемонструвала свої акторські здібності. Учениця 6-Б класу Хелал Є. заспівала пісню «Туга по весні» Моцарта. Учням сподобалось бути учасниками вікторини «Що ти знаєш про Німеччину?», за правильні відповіді вони отримували заохочувальні подарунки. Зацікавлено гімназисти взяли участь у профорієнтаційному тестуванні «Матриця вибору професій».

    У свою чергу студенти НДУ ім. Миколи Гоголя наголосили на важливості знання німецької мови для того, щоб бути успішним на сучасному ринку праці, розповіли про своє навчання та можливості, якими вони вже скористалися – про свої подорожі Німеччиною.

      Це було яскраве, чудове свято німецької мови в Ніжинській гімназії № 3, від якого всі отримали «viel Spaß» (задоволення), радість, позитив.

 

Переглядів: 187 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar