Головна » 2019 » Березень » 1 » Незабутня зустріч учнів ЗОШ №10 з студентами та викладачами ЧНТУ.
16:13
Незабутня зустріч учнів ЗОШ №10 з студентами та викладачами ЧНТУ.

27 лютого 2019 року Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 радо приймала гостей – Чернігівського національного технологічного університету. На базі школи був проведений виїзний день відкритих дверей ЧНТУ. Мета – підвищити мотивацію школярів до здобуття вищої освіти, переконати школярів, що українські виші дають високоякісну освіту на рівні європейських стандартів.

З 12.00  розпочала роботу виставка, де учні школи мали можливість спілкуватися з представниками ЧНТУ, знайомитися із новинками, досягненнями в певних галузях. Університет представив шість навчально-наукових інститутів і два коледжі. Були презентовані власні розробки – 3Д-принтер та електрокартинг.  Кафедра електроніки привезла блоки живлення для шкільного кабінету фізики. Кафедра енергетики представила безпровідну передачу електричної енергії, рюкзак із сонячними панелями для військових застосувань.  Кафедра харчових технологій вразила кількістю своїх перемог у тематичних конкурсах, пригощала школярів цукерками та випічкою. Завідувач кафедри кібербезпеки Ткач Ю.М. розповіла про те, що студенти отримують сучасні знання й навички проектування та впровадження систем захисту інформації на підприємствах, установах і організаціях. Зазначила, що студенти мають можливість брати участь у різних міжнародних програмах, включно із програмою отримання подвійного диплома Україна-ЄС.

          Студенти  ЧНТУ під керівництвом свого наставника Левицької Н. С., декана факультету соціальних технологій оздоровлення та реабілітації, показали інтерактивну театральну постановку для учнів 10-11 класів «Наслідки ранніх статевих стосунків». Після вистави з міні-лекцією виступила фахівець, яка  наприкінці відповідала на запитання старшокласників.

         О 15.00 для педагогічного коллективу був проведений тренінг« Як підвищити власну конкурентно здатність». Професор, завідувач кафедри туризму, Зеленська О.О. розповіла про вправи , що допомагають підтримувати свій психо-емоційний стан на належному рівні, виділила основні риси характеру, які необхідні людині, щоб досягти своєї мети, бути конкурентно спроможною.

         О 16.00 в актовому залівідбулася зустріч представників ЧНТУ з батьківською громадськістю школи.  Бойко С.В., доцент кафедри технології машинобудування, познайомив з основними положеннями вступу до вишу, розповів  про спеціальності навчального закладу, а головне – можливості працевлаштування.  Цибуля С. Д., директор інституту навчально-наукових технологій ЧНТУ, розповів про тісну співпрацю з українськими та провідними європейськими вишами:  Національним технічним університетом України «КПІ», Харківським національним політехнічним університетом «ХПІ», Національним транспортним університетом, Донецькою академією автомобільного транспорту, Гліндорським університетом, Лодзьким технічним університетом, Технологічним університетом Ополя, Вроцлавським технічним університетом. Викладачі наголосили, що головне для них – це бажання судентів вчитися новому, креативність і прагнення до самовдосконалення. Кононенко Н.П., заступик директора з навчально-виховної роботи, зауважила,  що школа має підготувати достойних випускників, у майбутньому – гарних студентів.

Із заключним словом виступила директор школи Мисник О.М., яка від імені педагогічного колективу й батьків щиро подякувала гостям за цікаві змістовні зустрічі, за щирі дитячі враження, море позитиву, яке вирувало дитячими емоціями цілий день і висловила сподівання на подальшу співпрацю .

Переглядів: 114 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar