17:10
Незабутня подорож

 Незабутня подорож

На осінніх канікулах, 28 жовтня, учні 6-В класу з класним керівником Шмаровоз Д.М. та членом батьківського комітету Наконечною О.Я. відвідали дитячий парк професій «Кідландію». Це найбільший сучасний центр розвитку та розваг для дітей. Діти відчули неосяжний світ дитячих розваг на одному майданчику, їм дали змогу відчути себе дорослими, гратися  та веселитися, паралельно отримуючи і знання і навички, які знадобляться їм у реальному житті.

«Kids- Will» - це справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою та грошовою одиницею. У «Кідландії» діти – головні, і дорослі можуть потрапити до проекту лише  у супроводі дитини . «Навчатися із задоволенням »- таке гасло надихало нас під час відвідування «Кідландії».

Діти познайомилися з різними сферами професійної діяльності, які зможуть допомогти їм визначитися з фахом на майбутнє, знайти собі хобі, розкрити нові таланти . Ознайомлюючись із дорослим світом у дитячій країні, діти також вбирають і такі цінності – повагу до інших, відповідальність, чуйність, відкритість, активність та багато іншого.

Додому повернулися втомлені, але веселі та щасливі.

Переглядів: 391 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar