Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Навчання з Lego - це здорово!
09:08
Навчання з Lego - це здорово!

Нова українська школа стартувала  з 1 вересня 2018 р. Наступність у роботі дошкільної та початкової ланок освіти є однією з важливих умов формування готовності дошкільників до шкільного навчання.  Як подарувати дітям радість пізнання, бажання вчитися, сформувати початкові навики навчально - ігрової діяльності? Ці одвічні  проблеми хвилюють як вчителів, так  і вихователів дитячих садків.

      Однією з новацій у навчанні першокласників стало впровадження ігрової технології «Шість цеглинок». Для забезпечення наступності у її впровадженні 18 жовтня 2018 року  на базі  закладу дошкільної освіти № 7  відбувся тренінг для вихователів дитячих садків міста та студентів НДУ ім. М.Гоголя з питань провадження даної методики у роботі з дошкільниками, який провела методист методичного кабінету Василевська Л.С.  

      Учасники тренінгу поринули у безмежний світ гри в освітянській країні Лего-ленду, яка допомагає  дітям тренувати пам'ять, розвивати моторику і мовлення,  творчо мислити, інтегрувати освітній процес, інтерактивно працювати. Радість творчості  була безмежною.  Учасники тренінгу прийшли до єдиного висновку:  Навчання з  Lego -  це здорово! Лего у житті дитини – це супер-гра, яка забезпечує її успішний розвиток, формує компетентну особистість. Широке використання її у дитячому садку і в кожній родині  допоможе забезпечити успішну підготовку дитини до вступу в Нову українську школу.

Переглядів: 44 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar