Головна » 2017 » Лютий » 19 » Науково-практичний семінар для вчителів біології «Біологічна освіта в сучасній українській школі» з Русланом Шаламовим
16:12
Науково-практичний семінар для вчителів біології «Біологічна освіта в сучасній українській школі» з Русланом Шаламовим

Науково-практичний семінар для вчителів біології «Біологічна освіта в сучасній українській школі» з Русланом Шаламовим

 

14 лютого 2017 року  на природничо-географічному факультеті НДУ імені М.Гоголя відбувся науково-практичний семінар «Біологічна освіта в сучасній  українській школі»  для вчителів біології та керівників МО міста Ніжина та області (м. Прилуки, Ніжинський, Прилуцький, Борзнянський, Носівський р-ни). Семінар проходив за участі Шаламова Р.В., Заслуженого учителя України, директора методичного відділу ТО «Соняшник», керівника робочої  групи з модернізації програм з біології для 6-9 класів, експерта та укладача тестових завдань із ЗНО з біології.

З привітанням до присутніх звернулася Сенченко Г.Г., декан природничо-географічного факультету НДУ, та представила почесного гостя - Шаламова Руслана Васильовича.

 Шаламов Р.В. поінформував присутніїх про модернізацію програм з біології (6-9 класи); аналіз сертифікаційних робіт ЗНО з біології; змістовні  лінії міжнародної природознавчої гри для учнів «Геліантус», конкурсу для вчителів «Геліантус – учитель - 2017».

У семінарі взяли участь 18 педагогів із 16 загальноосвітніх навчальних закладів міста та методист ММК Гіль О.М. По закінченню заходу всі учасники отримали сертифікати.

 

Олена Гіль, методист ММК

Переглядів: 447 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar