Головна » 2019 » Травень » 21 » «Наша безпека – у наших руках!»
15:03
«Наша безпека – у наших руках!»

Напередодні літніх канікул у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 традиційно проходить Тиждень знань  безпеки життєдіяльності під гаслом «Наша безпека – у наших руках!».

На заходах були присутні заступник начальника Управління освіти Ніжинської міської ради Пономаренко Н.О. та завідувач обласного методичного кабінету навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Кожухар О.А., який нагородив команду закладу почесними грамотами за зайняте ІІ місце в чемпіонаті Чернігівської області з пожежно - прикладного спорту серед юнаків, пам’яті Віктора Кубрака.

У рамках тижня на першому поверсі закладу учні мали змогу ознайомитися з роботою екстренних служб України «101», «102», «103», «104», які постійно турбуються про нашу безпеку. Школярі, поділившись на 4 групи та отримавши завдання практичного спрямування, ділились одна з одним досвідом із безпеки життя.

Також працівники Ніжинського центру туризму й краєзнавства разом з учнями нашого закладу продемонстрували елемент евакуації з другого поверху школи в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Директор школи                                                                  Л.А.Матях

Переглядів: 55 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar