Головна » 2019 » Квітень » 18 » Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи
08:51
Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

17.04.2019 року в міському методичному кабінеті проведена нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, на якій обговорено питання «Якою має бути сучасна школа? Ідеї, концепції, практика» (Кононенко Н. П., заступник  директора з навчально-виховної роботи  ЗОШ І-Ш ст. № 10, керівник опорної школи з методичної роботи); «Про реалізацію наскрізних змістових ліній на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін» (Сватенкова С.І., методист ММК).  

Власенко Л.В., заступник  директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17, ознайомила присутніх з дослідно-експериментальною  роботою за темою «Формування ключових громадянських і соціальних компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти», яка реалізується у з ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17, провела міні-тренінг з проблеми.

Інноваційний освітній проект Всеукраїнського рівня за темою «Цілісний розвиток особистості учнів молодшого шкільного віку засобами навчально-розвивального курсу «Індиго»» у ЗОШ І-ІІ ступенів № 4»  презентувала Пулінець О.Г., заступник  директора з навчально-виховної роботи .

Схвалено до друку «Анотований каталог перспективного педагогічного досвіду педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти» і збірку «Упровадження інноваційних педагогічних технологій у закладах дошкільної,
загальної середньої освіти м. Ніжина»

 

Левицька Т.М., завідуюча ММК

Переглядів: 98 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar