Головна » 2019 » Березень » 14 » Нарада керівників закладів освіти 13.03.2019 року
15:18
Нарада керівників закладів освіти 13.03.2019 року

Серед запрошених: Алексеенко І.В., заступник міського голови;

                   Лега В.О., начальник юридично- кадрового відділу виконавчого комітету Ніжинської міської ради;

                   Копилова Євгенія Григорівна, начальник сектору юридично - кадрового відділу;

                   Бондаренко Ірина Анатоліївна, фахівець з профорієнтації Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості,- що свідчить про важливість питань, які були розглянуті.

         Відповідь на юридичні питання, про   напрямки та перспективи організації  допрофільної підготовки та профільного навчання, про організацію роботи з учнями та вихованцями внутрішньопереміщених  родин, про хід реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки  -  перелік основних питань, що винесені на обговорення.

Найбільше емоцій викликало питання про формування мережі класів закладів загальної середньої освіти на 2019-2020н.р. Чому в один заклад батьки ведуть дітей на навчання, а в інший - ні?

Одноголосно проголосували про невідкриття 1-х класів з наповнюваністю менше 15 учнів. Тільки шість директорів  «за» відкриття 10-х класів з наповнюваністю 25 і більше учнів. Принцип «домовленості директорів» у питанні наповнюваності 10-х класів не спрацював, тому необхідно Управлінню освіти вносити зміни до п.2.2 наказу Управління освіти від 19.11.2018 року № 352 «Про проект формування 1 та 10 класів закладів загальної середньої освіти на 2019-2020 навчальний рік». А директорам закладів загальної середньої освіти - забезпечити його виконання.

Сьогоднішня нарада ще раз підтвердила:  автономія закладу не може бути часткова. Директор сучасного  закладу освіти повинен  розуміти і виконувати  Закон України « Про освіту », у т.ч. і поняття « автономії - право суб’єкта освітньої діяльності на самоврядування, яке полягає в його самостійності, незалежності та відповідальності у прийнятті рішень щодо академічних (освітніх), організаційних, фінансових, кадрових та інших питань діяльності, що провадиться в порядку та межах, визначених законом ». Підсумки наради підвів начальник Управління освіти С.М.Крапив’янський.

 

                            Н.О.Пономаренко, заступник начальника Управління освіти

Переглядів: 146 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar