Головна » 2015 » Жовтень » 23 » «На крилах натхнення»
15:50
«На крилах натхнення»

Про дітей завжди говорити приємно. Хоч вони начебто всі різні, але водночас такі однаково красиві, кмітливі, сміливі. І в кожного свій дар, своя доля. Хтось розкривається змалечку, комусь потрібно працювати більш напружено, аби квітка його обдарованості розкрилась, забуяла яскравими барвами. Але кожна дитина  достойна успіху.

Саме таку атмосферу намагається створювати своїм учням Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя. Адже так важливо допомогти дитині віднайти своє покликання, підтримати її в починаннях, надихнути на подальші злети. Ось так і виникла ідея створення книги «На крилах натхнення: обдарована молодь ліцею».

Хочеться висловити щиру подяку тим, без кого б цей витвір мистецтва не був реалізований. У першу чергу, це  заступник директора з навчально-виховної роботи Коткова Л. І., яка не просто зібрала та відредагувала матеріал, а виплекала, випестила і пустила книгу у світ. Слова вдячності адресуємо, звичайно ж, і Піклувальній раді ліцею та батьку нашої учениці Породько С. В, які підтримали цей проект і надали фінансову допомогу.

Щира подяка учням, батькам, учителям… Одним словом, усім хто вклав частинку душі в створення та реалізацію цього видання.

20 жовтня 2015 року відбулася презентація книги, а якщо влучніше – затишний вечір-зустріч усіх тих, хто переймається долею талановитих дітей. Учні та вчителі ліцею привітно зустріли гостей у своєму родинному колі: міського голову Лінника А.В., заступника начальника управління освіти Пономаренко Н.О., завідуючу методичним кабінетом Левицьку Т.М., голову Піклувальної ради ліцею Козирєву М. П., директорів шкіл та гімназій. Були запрошені й батьки юних обдарувань. Серед них – голова райдержадміністрації Бузун О.В. (його донька Ольга  прославила свій заклад на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, тож тата просили поділитися секретом такого успіху); секретар Ніжинської міської ради Івашин В.А., (його син Дмитрій отримав І місце на всеукраїнському етапі конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!», а цього вечора представив глядачам персональну виставку художніх шедеврів).

У такому дружному колі батьки з особливою теплотою та любов’ю говорили про своїх дітей, про те, як починався їх творчий шлях, їх перші спроби і починання, і, звичайно, перші творчі успіхи, частинку яких і зібрала у собі книга «На крилах натхнення: обдарована молодь ліцею». Приємні слова батьків були адресовані усьому педагогічному колективу за навчання та виховання їх талановитих дітей.

Так зворушливо звучали спогади ліцеїстів  про рідну школу чи гімназію, бо саме вчителі цих закладів дали їм путівку в життя та зародили паростки таланту. Тепла атмосфера заходу сприяла дружньому діалогу, усі ділилися найпотаємнішим. Вечір був щирим і проникливим…

А все тому, що всіх присутніх об’єднувала одна мета – любов до дітей, які є окрасою нашого життя, нашим сьогоденням і майбуттям.

Директор ліцею Алексєєнко С.Г.

 

Переглядів: 408 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar