Головна » 2017 » Лютий » 16 » НА КРИЛАХ ЧИСЕЛ І ТЕОРЕМ
17:41
НА КРИЛАХ ЧИСЕЛ І ТЕОРЕМ

НА КРИЛАХ ЧИСЕЛ І ТЕОРЕМ

Красу і глибину думок, закладених у математичні дисципліни, учні Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя розкривають не лише на уроках, але й під час позакласних заходів, що проходять у ліцеї з 13 лютого по 17 лютого 2017 року в рамках тижня математики.

Розпочався тиждень галереєю математичних газет, у яких ліцеїсти відобразили найцікавіші факти та досягнення математичної науки.

13 лютого, для учнів І курсу лінгвістичного, природничого та історичного класівОсталецькою Ю.П. був проведений позакласний захід «Математичний ерудит-квартет». Команди «В» (природничий клас), «Квадратики» (лінгвістичний клас) та «Еврика» (історичний клас) продемонстрували високий рівень ерудиції, завзято виборювали «позитивні» бали, адже в разі неправильної відповіді можна було отримати й «-50 балів», що могло б звести нанівець усі зусилля команди на шляху до перемоги. Переможцем стала  команда «Еврика».

Унікальною атмосферою надовго запам’ятається інтелектуальна математична гра «Що? Де? Коли?», яку провела 14 лютого для учнів І курсу математичного класу вчитель Симан С.М. У День закоханих усіх об’єднала любов до математики. Перемогла команда «Піфагорики» (капітан Владислав Мухін)

15 лютого для учнів І курсу математичного класу стартував конкурс на кращий опорний конспект на тему «Перпендикулярність прямої та площин», складений самостійно у формі схеми.

Ефективні технології для інтелектуального розвитку учнів, та методичний інструментарій для підвищення рівня графічної культури вихованців продемонструвала учитель Осталецька Ю. П. на показовій парі з геометрії (16 лютого). Урок на тему «Площа ортогональної проекції многокутника» був проведений для учнів І курсу природничого класу.

Традиційним для ліцею стало проведення математичного бою між учнями І і ІІ курсів математичних класів, під час якого головною зброєю є грунтовні знання і блискуча логіка. Проведе дане змагання 17 лютого учитель Овчинникова Т.А.

Сподіваємося, що посіяні  знання, старання ліцеїстів і педагогів дадуть добрі сходи.

Переглядів: 254 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar