Головна » 2016 » Квітень » 6 » Музично-валеологічна діяльність в дитячому садку №15
16:36
Музично-валеологічна діяльність в дитячому садку №15

         Досвід роботи  дошкільного закладу, який працює за  напрямком «Сад здоров'я» та творчо реалізує  систему  інноваційних здоров'язберігаючих та здоров'язміцнюючих технологій  презентувала методист дитячого садка  Штанько Н.О.  

        Учасники семінару  познайомилися з «Музичною країною педагогічної творчості», яку представили музичні керівники Бойко С.М. та Панченко Н.М. Практичний показ музично-валеологічної діяльності дошкільників на тему «Музичні дива у Країні Нехворійок», в ході якої були використані сучасні оздоровчі технології – «ПіснеЗнайко», «Хортинг», «Са-Фі-Данс» та ін., став яскравим  свідченням того, що садок  «Росинка»  успішно  зцілює малят засобами музики -  це безперечно! Найкраще підтвердження цього -  емоційні, бадьорі, допитливі і   креативні діти.

        На засіданні  музично-валеологічної студії «Росинка», яке провела методист методичного кабінету Василевська Л.С., розглядалися методичні та практичні аспекти  музично-валеологічної діяльності в дитячому садку. Музичні керівники мали змогу перевірити свої знання з методики оздоровлення дітей засобами музики  та проявити свою творчість в ході виконання  тренінгових  завдань.

       В ході педагогічного  маркетингу  «Мої цілющі музичні краплини здоров'я» цінні практичні поради з досвіду оздоровлення дітей засобами ритмопластики надала музичний керівник ДНЗ №9 Струк М.О.

       Учасники семінару  збагатилися знаннями про сучасні технології музично-валеологічного розвитку дошкільників, відмітили високий рівень валеологічно-оздоровчої роботи педагогічного колективу дитячого садка №15.

 

                                                                                  Завідувач Півень І.В.

         

Переглядів: 255 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar