14:49
Модернізація освіти

 Модернізація освіти        

         03.11.2016р. відбулася зустріч працівників дошкільних навчальних закладів з Н.В.Гавриш, доктором педагогічних наук, професором Київського національного університету ім. Б.Грінченка, актором програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку», розробленої в рамках Міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії». Педагогічний діалог, свіжий подих новаторських ідей  викликали живий інтерес у небайдужих педагогів дошкільних закладів, які прагнуть працювати по-сучасному, адже прийшло нове покоління дітей.

       Учасники тренінгу мали змогу оволодіти концептуальними засадами та методикою реалізації курсу «Освіта для сталого розвитку» для дошкільнят з тим, щоб допомогти нашим дітям, а через них і батькам,  усвідомити, що є межа бездумної експлуатації ресурсів, і якщо почати діяти зараз, у нас ще є надія. Особливий інтерес в учасників тренінгу викликали проблеми  вітагенної педагогіки, педагогіки емпауерменту – педагогіка мотивації і натхнення до неї, що покладені в основу освіти для сталого розвитку.

        Отриманий сертифікат за результатами навчання з освітньої програми «Теорія й методика освіти для сталого розвитку в ДНЗ» спонукає кожного педагога переосмислити свою життєву та педагогічну позицію. «Почни з себе!» - таким має стати сьогодні  кредо кожної людини, кожного педагогічного колективу, щоб мати майбутнє – до такого висновку прийшли учасники зібрання. 

         Педагогів міста  та гостей  щиро вітали вихованці дошкільного навчального закладу №17 (завідувач Гаврилей С.М.), розвиток яких педагогічний колектив здійснює  засобами театралізованої діяльності. Діти в піснях і віршах славили рідне місто, ніжинський огірок, бажали учасникам семінару творчості, миру  і любові до рідного краю.

 

Василевська Л.С., методист ММК 

Переглядів: 486 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar