Головна » 2019 » Серпень » 6 » Міжобласний фестиваль з активних шахів, присвячений пам’яті активіста шахів та спонсора всіх останніх турнірів В’ячеслава Нестеренка
11:29
Міжобласний фестиваль з активних шахів, присвячений пам’яті активіста шахів та спонсора всіх останніх турнірів В’ячеслава Нестеренка

  03  серпня  2019 року в Прилуках відбувся  міжобласний фестиваль з активних шахів, присвячений  пам’яті  активіста шахів та спонсора всіх останніх турнірів, які проходили в м. Прилуки, В’ячеслава Нестеренка.

   У програмі змагань було проведено два турніри: турнір «А» - командний   турнір за участю 9 команд з трьох областей України та м. Києва, склад кожної - 5 чол.; турнір «Б» - особистий дитячий турнір серед юнаків та дівчат 2003 р.н.  та молодших, в якому взяли участь 30 юних шахістів (5 – з Ніжина) з двох областей   України та м. Києва.       

  За сприяння Голови федерації шахів м.Ніжина, депутата обласної ради Сергія Охонька  ніжинські шахи були  представлені в обох видах змагань. І наші шахісти знову підтвердили свою високу майстерність.                                                         

   Турнір  «А»   проведено   за   коловою    системою, контроль  часу  - 10  хвилин+5 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого   для   кожного   учасника. Впевнену перемогу здобула  команда  міста Ніжина ( Примиренко Володимир, Рудік Ігор, Вітер Ігор,  Рідзель Олександр та Котляр Віктор). Переможці турніру отримали перехідний Кубок, медалі та грамоти. Друге  місце у команди м. Києва, третє місце посіла команда м. Носівки.                                   

    Турнір «Б» проведено за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 15 хв. кожному учаснику до кінця партії. У загальному заліку перше місце здобув вихованець ніжинської ДЮСШШ  Кулепестін Олександр, він нагороджений кубком, медаллю та грамотою. Друге – третє місця посіли кияни П’янов Тимофій та Мірзоєв Рафаель. Четверте місце ще у одного ніжинця Мокрушина Кіріла. Також були підведені підсумки в інших вікових категоріях: серед дітей 2007 року народження  друге місце посів Шатура Андрій, серед шахістів 2010 року народження перше місце та золота медаль у Забіяки Олексія.

 

Переглядів: 13 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar