Головна » 2017 » Вересень » 21 » Міжнародний День Миру в навчальних закладах міста
16:24
Міжнародний День Миру в навчальних закладах міста

21 вересни – День Миру!

             У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія, адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися державам, народам… 

             Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру він був заснований  1981 року Організацією Об’єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.

             21 вересня учні Ніжинського ліцею  підтримали всеукраїнську освітню кампанію «Голуб Миру».  Цього дня в ліцеї пройшли години спілкування на тему «Мир очима дітей», метою яких була пропаганда миру й толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра та поваги.

         Яскравим дійством став флешмоб «Ліцеїсти за мир!» який було проведено на подвірʼї  ліцею під сучасну популярну музику з ініціативи Парламенту ліцею.

         Так наші учні виявили свою громадську позицію й побажали всім мирного неба!


«Щаслива родина – заможна держава» або Тато, мама і я - спортивна сім’я» в ДНЗ №13 «Берізка»

З нагоди  Міжнародного Дня Миру в ДНЗ №13 «Берізка» відбулося спортивно-масове дійство  в рамках проекту «Моя Україна - це рідна держава».  

           На це свято на гостину люб’язно завітали   начальник управління освіти Крапив’янський С.М., начальник відділу з питань фізичної   культури та спорту Глушко П.В. , директор центру «Спорт для всіх» Півень С.М. , старший тренер-викладач СДЮФШ Бринза М.С.,голова піклувальної ради ДНЗ Максименко М.С. і величезна родина дітей і батьків - вболівальники.

Атмосфера піднесення, особливої гордості за рідну Вітчизну, бажання брати участь і перемагати переповнювала всіх присутніх. Шість родин учасників мали особливі родинні девізи, емблеми, що відображали їх шанобливе ставлення до здоров’я, до спорту. Змагання, вітання, естафети, козацькі пісні, конкурси, змінювали феєрично одне одного і за кожним були особливі святкові емоції . Журі було зовсім непросто! І ось, врешті – решт голова журі, начальник управління освіти Крапив’янський С.М.  оголосив переможців. Ними стали родини  Кулішових, Бартошів, Шкаруп. Всі родини, що брали участь у змаганнях отримали почесні грамоти від директора центру «Спорт для всіх» Півня С.М., а особливі спортивні подарунки - значки абсолютно всім учасникам вручили  начальник відділу з питань фізичної   культури та спорту Глушко П.В. та старший тренер-викладач СДЮФШ Бринза М.С.  Величезну допомогу у проведенні свята надали члени піклувальної ради дошкільного навчального закладу на чолі з головою Максименко М.С. , який вручив родинам смачні тортики від голови правління   «Ніжинський хліб» Третяк В.І., а директор СДЮФШ Таран Ю.В.  подарував малим спортсменам  два футбольні м’ячі!  

...В синє небо під шквал аплодисментів, як символ миру і щастя, піднялися жовто-блакитні кульки з рук діток, батьків. На очах були сльози радості у дорослих і щасливі посмішки у дітей під час виконання  пісні про Україну   багатодітною родиною  Лєонтьєвих.

А на заключення свята  із самого Батурина  завітав  козак з посланням від Гетьмана та смачним кулішем на радість всій величезній родині дітей і батьків! Прекрасне  спортивно-масове дійство   талановито подарували  педагоги Вергун І.А., Сукач Т.М., Яременко І.М., Харьковська М.С. при сприянні всього дружнього колективу  закладу.

Хай щасливими, здоровими , усміхненими зростають наші діти  і радіють  їм   дружні родини в Мирі  і Злагоді.

                      Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко


У ДНЗ №23 «Розвивайко» відзначили День миру. Відбулася літературно-музична розвага « Нам потрібен мир» . По території  мікрорайону  провели мирну акцію «Ми за мирне небо! Нам війни не треба!». Діти з задоволенням роздали перехожим  паперових «Голубів миру». Оформили виставку малюнків про щасливе майбутнє


Щорічно 21 вересня за ініціативи Організації Об’єднаних націй відзначається Міжнародний день миру. Цього року вчительський колектив та учні Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 взяли активну участь у святкуванні, в той момент, коли це питання є дуже актуальним для України.
Класні керівники та класоводи провели годину спілкування за темою «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх». Також усі учні школи власноруч взяли участь у «флешмобі» «Голуб миру». Він полягав у тому, що діти виготовляли та прикрашали фігурами білих голубів шкільний паркан під гаслом «Ми за мир!».

Події останніх років — війна, тероризм, військові втрати, глибокі суперечності, що розділяють народи і окремих людей в усьому світі, зумовили небувалу актуальність Міжнародного дня миру сьогодні.

Усвідомлюють важливість МИРУ і учні Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17, які були учасниками різноманітних шкільних заходів: Урок миру "Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх", участь у Всеукраїнській кампанії  "Голуб миру", тематичний флешмоб. Виготовлені символи миру були передані військовослужбовцям. Найактивнішими учасниками заходів стали  члени шкільної команди "Джура".


Україні – мирне небо!”

Щорічно у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. До  цього свята долучились і учні та вчителі ЗОШ І-ІІ ст..№14.

Мир! Це слово звучить по-різному на усіх  континентах, але скрізь воно означає можливість спокійно жити, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Однак для  багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру на Землі – ось основна мета, яку ставили перед собою виступаючі. Учні показали наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. Адже саме молоде покоління являє собою майбутнє й може забезпечити подальший  розвиток своєї даржави.

 


Учні ЗОШ№6 долучилися до проведення всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації і в Міжнародний день Миру   роздавали їх людям в знак солідарності, з проханням донести до кожного, що діти України за мир.

Була проведена загальношкільна лінійка, де учні наголосили про те, що нам потрібне мирне життя та щасливе майбутнє, а також згадали хвилиною мовчання тих, хто загинув на Сході України та поклали квіти до меморіальної дошки Сергія Рябухи.


Кожного року в усіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день Миру. Наша школа також приєдналася до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир». Акцію організувало представництво ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України у рамках відзначення Міжнародного Дня миру.

Цей День надає унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.

У школі було проведено майстер-класи по виготовленню об’ємних голубів. Через свою творчу роботу кожна дитина мала змогу втілити в життя своє бачення та розуміння надзвичайно важливого у наш час слова «мир». Учнівське самоврядування разом з малечою долучилися до акції «Подаруй голуба», дарувавши частинку мира зустрічним людям. З 18.09 по 22.09 в школі діяла загальношкільна виставка літератури «Хай буде мир на всій Землі!»

В рамках Міжнародного фестивалю «Lytavry 2017» 20.09.2017 гостинно зустріла почесних гостей: О.Кротюк та М.Морозенко.

Також у школі з 18.09 по 22.09.2017 року відбула традиційна акція «Діти – військовим », під час якої вихованці писали листи, малювали листівки , збирали консервацію для військових, які захищають нас у цей важкий час .

21.09.2017 року учні 7-Б класу разом з класним керівником Цинковською М.О. поклали квіти  загиблим біля пам’ятника  «Героям Небесної Сотні»

Усі заходи мали на меті донести до дітей важливість понять «мир» і «злагода», необхідність дотримання принципів гуманності, свободи, добра, поваги та толерантності.

Переглядів: 788 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar