Головна » 2015 » Вересень » 18 » Міжнародний День Миру
14:10
Міжнародний День Миру

  21 вересня  відповідно до постанови п'ятдесят п'ятої сесії Генеральної Асамблеї ООН світ відзначає Міжнародний День Миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але й зробити щось заради нього.

       Саме тому за ініціативи управління освіти Ніжинської міської ради, методичного кабінету 18 вересня  в мікрорайонах  дошкільних закладах міста проведена акція миру «Ми за мирне небо – війни не треба».

      Педагоги, батьки та вихованці дошкільних навчальних закладів №7(Завідувач Волосок Т.М.), №1(Калитка Н.В.), №2(Руденко Н.В.), №16(Апанасенко О.В.),№12(Поливко О.В.), №4(Гурська О.В.)  зібралися цього дня на акцію миру  в міському сквері  М.Гоголя. В акції взяли участь начальник управління освіти С.М. Крапив'янський та  заступник начальника Н.О.Пономаренко. Зі словами вітання та побажання миру до присутніх на заході звернувся начальник управління освіти С.М.Крапив'янський.   

      Вихованці дитячих садків в ході поетичного вернісажу «Малюю словом МИР»  читали вірші про дружбу, дитинство і про таке прекрасне слово МИР. Проникливо і по-дитячому трепетно звучали з дитячих вуст слова:

Я хочу, щоб мир був на землі.

Щоб сонце світило тепло й яскраво,

Співали дзвінко пташки,

Мама і тато щасливі були.

    Окрасою свята  стали пісні про мирне небо над Україною  у виконанні вихованців та музичного керівника ДНЗ №1  Тетяни Супрун, флеш моб вихованців ДНЗ №7 (музичний керівник Вікторія Вертелецька), який підтримали всі діти. А потім малеча  малювала МИР. Кожен по-своєму відчуває його своїм дитячим серцем, але сонечко світило у їхніх малюнках, зігріваючи теплом душі присутніх. Символічними  були створені дітьми колективні композиції «Голуб миру»:

 Голубко біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому.

Бо голуб миру, кажуть з давніх літ,

Приносить радість родові людському.

     Вихованці дошкільних закладів взяли участь у ході миру  «Ми за мирне небо – війни не треба!»,  вручали   перехожим  журавликів миру, які виготовили разом з батьками та педагогами, вітали ніжинців зі святом, бажали миру, покладали  квіти тим, хто віддав життя за мирне небо і  перетворився на  білих журавлів.  

    Нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир,  щоб завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було  чисте та блакитне, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

     Зі святом Вас, шановні ніжинці!

 

Переглядів: 393 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar